Депутат-мільйонер: як запорізький обранець поєднує служіння області та підприємницьку діяльність?

Депутат-мільйонер: як запорізький обранець поєднує служіння області та підприємницьку діяльність?

Ми продовжуємо знайомити вас із деклараціями чиновників Запорізької області. І сьогодні ми натрапили на дещо дуже цікаве - декларацію депутата Запорізької обласної ради, статки родини якого сягають 30 мільйонів.

Геннадій Фукс - депутат Запорізької облради від фракції "ВО "Батьківщина" та директор УА СП "Інтрейд". Разом із цим - батько двох дітей і мільйонер.

Згідно з декларацією, все майно знаходиться у власності трьох членів сім'ї - Геннадія Фукса, його дружини Людмили та сина Філіппа.

Так, серед нерухомого майна у власності родини - три квартири і три нежитлових приміщення. Крім того, у відповідному блоці вказується об'єкт нерухомого майна вартістю 3,5 млн грн., однак його назва не зазначається.

Як не дивно, у декларації не вказано жодного транспортного засобу.

Родина Геннадія Фукса є власником корпоративних прав на кілька підприємств. Зокрема, син депутата володіє правами у ТОВ "Ай Ді", УА СП "Інтрейд", ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Агроторгсервіс ЛТД", ТОВ "Віл-Кіно". Дружина Геннадія Григоровича володіє правами у ТДВ "Логістик Фокстрот" та ТОВ "Рієл Форум". Крім того, 0,01% акцій від загального капіталу належить матері запорізького обранця.

Доходи родини Фуксів чималі. Самому депутату належить зарплатня - 235 тис. грн., дохід від надання майна в оренду - 449 тис. грн, банківські проценти - 38,7 тис. грн,  а також карткові розрахунки - 960 тис. грн. Більше доходу лише у депутатського сина: банківські проценти - 31,6 тис. грн., дохід від надання майна в оренду - 4,2 млн грн., зарплатня - 1,9 млн грн, дивіденди - 332 тис. грн., а також картковий рахунок - 200 тис. грн.

У свою чергу, дружина є власником наступних доходів: заробітна плата - 139 тис. грн., дивіденди - 1,32 млн грн., банківські проценти - 36,6 тис. грн..

Однак, найцікавіше починається у блоці "грошові активи". Саме на цьому етапі у нашого журналіста мало не загорівся калькулятор.

Почнемо з того, що Геннадій Фукс позичив третій особі майже 187 тис. євро (5,6 млн грн.). Родина депутата зберігає кошти як готівкою, так і на банківських рахунках, та навіть за кордоном. Також сім' не обмежується українською валютою - вони зберігають кошти у доларах, євро, фунтах стерлінгах, а також ізраїльських шекелях.

Порахувавши усі кошти та перевівши їх у гривні для кращого розуміння майнового стану родини, зазначимо, що Геннадій Фукс є власником 29,7 млн грн., його син - 3 млн грн, а дружина - 1,7 млн грн.

Не дивно, що родина мільйонерів має 30 відкритих банківських рахунків в Україні, Ізраїлі та Великобританії. Також батько з сином мають фінансові зобов'язання у вигляді карткових рахунків на 1,1 млн грн.

Цікава декларація завершується доволі несподівано - Геннадій Фукс є Президентом Запорізької обласної Федерації шахів. І це не дивно, адже він вміє прораховувати ризики та робити обдумані кроки для отримання того, чого прагне.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі