Депутат Запорізької міськради претендує на посаду судді

Депутат Запорізької міськради претендує на посаду судді

Чиновник подав декларацію.

Депутат Запорізької міської ради Ігор Чумаченко претендує на посаду судді у Запорізькому апеляційному суді. У зв'язку з цим, чиновник подав кандидатську декларацію

Наразі Ігоря Чумаченка знають як члена фракції "Опозиційний блок" та начальника юридичного відділу первинної організації профспілки ПАТ "Запоріжсталь". Відомо, що чиновник балотувався у нардепи на парламентських виборах 2019 року від команди Володимира Буряка. Зокрема, у своїй програмі Ігор Чумаченко обіцяв скасувати депутатську та суддівську недоторканність, а також усунути від державних посад осіб, які мають корумповану складову у діяльності.

Пізніше СБУ почала розслідування факту підкупу та можливої державної зради членів  партії "Опозиційний блок". Зокрема, видання "Чесно" зробило аналіз фінансових  звітів кандидатів у народні депутати. Так, один голос обійшовся Ігорю Чумаченку у 236 грн. Але витрати виявилися марними, адже в окрузі №74 переміг Геннадій Касай.

У декларації на посаду судді Ігор Чумаченко вказав квартиру, житловий будинок, земельну ділянку, два автомобілі, заробітну плату та грошові активи у розмірі 280 тис грн, 35 та 20 тис доларів.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі