Депутат "Слуги народу" листувався на делікатні теми з "куртизанкою"

Депутат 'Слуги народу' листувався на делікатні теми з 'куртизанкою'

Вчора, 29 жовтня, народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко під час засідання Верховної Ради листувався в онлайн-мережі знайомств. Делікатне листування зафіксували журналісти.

Так, в смартфоні нардепа є два чати зі знайомствами: "Мережа знайомств Мам .." і "Loveeto". Під час голосування пан Яременко саме вивчав анкету 32-річної жінки на ім'я Аліна, яка в бланку вказала свої переваги: ​​секс, зустріч, побачення. Також дівчина зазначила, що її не цікавлять відносини.

Згодом Богдан Яременко почав листуватися з дівчиною (ймовірно, з іншою):

Яременко: ... умови зустрічі з тобою?

Дівчина: Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика...Година - 100 доларів. Дві години - 150. На ніч —  не залишаюся. Побажання можна.

Зауважимо, Богдан Яременко —  голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

У нардепа є дружина Вікторія і двоє дітей — дочка і син.

Декларація про доходи Яременка відсутня на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Зазначимо, помічник пана Яременка є наш земляк — Ярослав Гришин (депутат Запорізької облради). Персоналія Гришина широко відома на теренах Запорізької області, зокрема: скандалами з ексочільником Запорізької області Костянтином Брилем, експрокурором Романовим, депутат причетний до смертельного ДТП, блокування роботи компаній тощо. Більше тут.

Джерело: Буква

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі