Депутат Запорізької міськради назбирав майже 3 мільйони гривень

Депутат Запорізької міськради назбирав майже 3 мільйони гривень

Останнім часом складається враження, що бути депутатом і не мати хоча б одного мільйона гривень - це порушення правил депутатського життя. Та когось ця сума не зупиняє на шляху до більшого. Сьогоднішній герой рубрики "Задекларовані та щасливі" не лише освоїв валютні збереження, але й обзавівся непоганими автівками.

Олексій Басов - депутат Запорізької міської ради від фракції "Нова політика". З 1996 року він працює в "Мотор Січі". За час своєї кар'єри він пройшов шлях від інженера до начальника відділу технічної документації. Варто зазначити, що Олексій Басов є фігурантом антикорупційної публікації. У ній повідомлялося, що у 2017 році депутат заробив понад 2 мільйонів гривень. Частину цих коштів, а саме 338 тисяч гривень, він отримав від продажу авто - Ford Mondeo.

Після продажу свого автомобіля депутат став користуватися іншим авто - Jeep Grand Cherokee 2015 року випуску. Офіційно авто на правах власності належить матері депутата. Вартість такого авто становить від 600 до 800 тисяч гривень.

Декларація запорізького обранця містить інформацію про 3 квартири та два автомобілі подружжя - Nissan Murano 2012 і Jeep Grand Cherokee 2015.

За 2019 рік Олексій Басов отримав заробітну плату в АТ "Мотор Січ" у розмірі 1,371 млн грн. Дружина ж депутата отримала лише соціальні виплати у розмірі 9 тис. грн.

Запорізький обранець ще раз підтвердив, що "Мотор Січ" не лишає своїх працівників без пристойних статків. Тому Олексій Юрійович назбирав 100 тис. доларів готівкою та 65 тис. грн на банківський рахунок.  

При цьому, у 2017 році роботодавець депутата надав йому кредит на суму 900 тис. грн.

Нещодавно ми писали про те, що Олексій Басов, який пройшов до міської ради за №19 округом Шевченківського району, з 1 січня він витратив понад пів мільйона зі свого депутатського фонду, а саме – 622 000 гривень. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі