Депутат Запорізької облради «дав у борг» панянці мільйон гривень

Депутат Запорізької облради «дав у борг» панянці мільйон гривень

Депутат Запорізької облради Олег Закарлюка позичив мільйон гривень та забувся повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

Ми продовжуємо знайомство з деклараціями посадовців, чиновників та депутатів Запоріжжя та області.

Сьогодні поговоримо про депутата Запорізької обласної ради,  голову постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Олега Закарлюку.

Під час вивчення декларації Олега Закарлюки за 2019 рік ми з’ясували, що 28 грудня минулого року він отримав від Людмили Голік позику у розмірі 1,2 мільйона гривень.

Відповідно до частини другої статті 52 Закону у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Реєстру та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства. На момент підготовки матеріалу (червень 2020) повідомлення у Реєстрі відсутнє.

Не повідомивши у встановлений термін НАЗК, депутат Запорізької облради Олег Закарлюка порушив ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», чим скоїв правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (Порушення вимог фінансового контролю).

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі