Депутат Запорізької облради демонструє таланти в освоєнні коштів

Депутат Запорізької облради демонструє таланти в освоєнні коштів

Освоювати кошти - справа не з легких, адже треба постійно перейматися за власний бізнес і шукати шляхи ще більшого заробітку. Більш підприємливі люди вирішують навантажити себе паралельною справою - депутатством. Під таким надійним захистом справи обранців помітно покращуються.

Сьогодні ми розповімо про депутата Запорізької обласної ради, який вміло встигає поєднувати підприємництво з розв'язанням нагальних питань населення. 

Олег Будянський - депутат Запорізької обласної ради від фракції "Наш край", засновник ТОВ "Бердянськбудтрест", керівник ТОВ "ВО "Бердянські жниварки" і ТОВ "Протейсервіс". Олег Васильович - фігурант антикорупційного розслідування "Ремонт стадіону, який лобіював Пономарьов, замовили близьким йому фірмам".

За інформацією сайту "Наші гроші", у 2016 році управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міськради замовило у ТОВ "Бердянськбудтрест" капремонт ігрового поля стадіону "Енергія" вартістю 1,41 млн. грн.

Разом з цим, реконструкцію стадіону лобіював народний депутат Олександр Пономарьов. “Бердянськбудтрест” нині зареєстроване на Олега Будянського (20%). Також Будянський є керівником ТОВ "ВО "Бердянські жниварки", яке, за інформацією журналістів,  входить в групу компаній Пономарьова. Окрім цього Будянський керував фірмою "Протейсервіс" ще з часу, кола вона належала безпосередньо Пономарьову.

У декларації Олег Будянський вказав квартиру, житловий будинок, рушницю Benelli Armi S.p.A. (97 тис. грн). 

Дружина депутата задекларувала автівку BMW 520I 2012 (500 тис. грн). 

У ТОВ "Спільний розвиток" Олег Будянський має 19,5% від загального капіталу. Він є бенефіціарним власником відповідної фірми, а також ПрАТ "Бердянські жниварки".

У ПрАТ "Бердянські жниварки" депутат за 2019 рік отримав 84 тис. грн, у ТОВ "Протейсервіс" - 13 тис. грн, а також дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 4,892 млн грн. Натомість дружина обранця отримала 23 тис. грн соціальних виплат, 4,492 млн грн доходу від підприємницької діяльності, 12 тис. грн заробітної плати від ТОВ ТД "Агрінол". Загалом подружжя отримало дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна у розмірі 792 тис. грн.

У готівці родина зберігає 308 тис. грн, на банківських рахунках - 4,605 млн грн.

З таким капіталом можна і в депутати піти.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі