Депутат Запорізької облради продав авто за півмільйона й забув повідомити про це НАЗК

Депутат Запорізької облради продав авто за півмільйона й забув повідомити про це НАЗК

Депутат Запорізької облради Олег Будянський продав свій позашляховик за півмільйона гривень, але не повідомив про це НАЗК.

Продовжуємо знайомство з деклараціями депутатів та чиновників Запорізького краю.

Сьогодні розповімо про депутата Запорізької облради від депутатської фракції «Наш край», голову правління ПАТ «Бердянські жниварки» Олега Будянського.

Так, у поданій декларації за 2019 рік, Олег Будянський задекларував отримання доходу у розмірі 530 000 гривень від продажу рухомого майна, а саме Toyota FJ Cruiser, 2006 року випуску.

За вказаним фактом Олег Будянський у десятиденний термін був зобов’язаний повідомити НАЗК, але з невідомих причин депутат проігнорував вимоги закону.

Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна, зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Реєстру та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Вказані факти свідчать про порушення вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинення Олегом Будянським адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2  ст. 172-6 КУпАП (Порушення вимог фінансового контролю).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі