Депутат Запорізької облради піариться на пандемії коронавірусу?

Депутат Запорізької облради піариться на пандемії коронавірусу?

Кому пандемія - страшне явище, а кому - привід попіаритись. Депутат Запорізької обласної ради відправився до інфекційної лікарні під час карантину, наразивши на небезпеку не лише себе, але й знімальну групу, яку прихопив із собою.

Жорсткий карантин не зупинив депутата від фракції "Опозиційний блок" Олег Буряк. Судячи з кадрів відео, обранець вирішив на власні очі переконатись, що медична установа готова до прийняття пацієнтів із захворюванням. Однак робити це у такий небезпечний період - вкрай нерозумно.

Втім, небезпека не налякала Олега Буряка, який відправився на екскурсію інфекційною лікарнею. Депутат і до установи потрапив, і поліцейський пост проминув. Поспілкувавшись із лікарями, він зробив висновок, що лікарня потребує не лише засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів, але й кисневі станції, переносний рентген-апарат і апарати ШВЛ. 

Наразі група депутатів, як зазначає обранець, зібрала 3,2 млн грн, які витратять лише на апарати для лікарні. Натомість, допомогти медикам із засобами індивідуальної безпеки Олег Буряк закликав волонтерів. Залишається питання - навіщо для повідомлення цієї інформації відвідувати інфекційну лікарню?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі