Депутат Запорізької облради встигає накопичувати мільйонні статки

Депутат Запорізької облради встигає накопичувати мільйонні статки

Депутатська діяльність - не основне джерело доходу коштів, але непогана надбавка до заробітної плати. Особливо, коли й офіційна зарплатня досягає 3 мільйонів на рік. Сьогодні мова піде саме про такого депутата, який встигає освоювати валютні статки та займатися депутатськими справами.

Бойчук Руслан - обранець Запорізької обласної ради від політичної фракції "Опозиційний блок", а також член постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства. Крім того, Руслан Валерійович обіймає посаду начальника юридичного управління ПАТ "Запоріжсталь".

Депутат володіє трьома квартирами, дві з яких розташовані у Донецькій області, а також однією кімнатою. В автопарку Руслана Бойчука дві автівки  - Hyundai Accent 2008, Toyota RAV4 2014.

За рік депутат заробив 3 млн грн у ПАТ "Запоріжсталь", а також отримав майже 130 тис. грн банківських процентів. Натомість, дружина обранця отримала соціальну допомогу у зв'язку з народженням дитини у розмірі 19 тис. грн.

Загалом родина Бойчуків зберігає понад 238 тис. доларів у готівці та банківських рахунках (приблизно 6,510 млн грн) та 32 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі