Депутати Павлівської ОТГ порушують мовчанку: як протидіяти іноземному втручанню?

Депутати Павлівської ОТГ порушують мовчанку: як протидіяти іноземному втручанню?

Журналісти видання «Факти Запоріжжя» протягом останніх шести місяців спостерігають за подіями, які жваво розгортаються у Вільнянському районі.

Не стихають пристрасті довкола земельної приналежності Павлівскої ОТГ до м. Вільнянська. Ініціатором возз’єднання територіальних ділянок виступає ініціативна група «Вольтерра», яка активно розгорнула свою діяльність, та не в ту віху докладає свої зусилля, - впевнені місцеві мешканці.

Так, до нашої редакції звернувся депутат Павлівської сільради ОТГ Василь Лебєдєв, який розповів, через які труднощі доводиться проходити та як виборювати своє право на спокійне життя.


Раніше ми повідомляли, що депутат Павлівської сільської об’єднаної громади Анатолій Заховалко спілкувався з нашими журналістами. Чоловік розповів, що весь депутатський корпус відчайдушно відстоює права свого селища від діяльності ініціативної «псевдогрупи», яка лобіює інтереси місцевих «народовладців».

В свою чергу пан Василь підтвердив факт тиску деяких чиновників та активістів Вільнянського району на місцевих депутатів Павлівської громади. Причина тиску та маніпуляцій ховається в родючих та багатих землях с. Павлівка.

 «Вольтерра» це штучно створена група в 2017 році. Вони себе називають захисниками прав людей. Які права вони захищають, - це спірне питання. Тим паче, Лінник не працює, Буркот не працює, ніхто з їхнього товариства роботи немає. Тоді напрошується запитання: звідки взялися гроші та хто їх фінансує? Лінник постійно агітувала людей, щоб розвалити сільраду та приєднатися до Вільнянська. Але ніхто не погодився. Наразі в селищі є дитячий майданчик, зупинка для транспорту, провели світло по вулицях, зробили дорогу», - коментує пан Василь.

Здавалось би, чиновники Вільнянського району повинні були пишатися економічною спроможністю Павлівської громади та бажати їй подальшого процвітання. Однак, причина «несприйняття» ОТГ, як суцільного механізму, полягає у невідповідності поглядів «вольтеррівців». Саме тому, увійшовши в кураж, активісти-противники неодноразово здійснювали спроби зірвати засідання сесій, вдавалися до особистого тиску на депутатів та маніпулювання громадською думкою.

В свою чергу, сільрада спрямовувала численні звернення до правоохоронних структур щодо незаконних дій представників «Вольтерри»:

 «Головбух та секретар писали звернення в СБУ, прокуратуру і до сих пір тиша. Ніхто нами не цікавиться з державних установ. Більше того, у нас є дільничний,  який повинен реагувати на подібні інциденти. Так його й духу немає. Ось наша каденція вже триває більше двох років, а я його ні разу не бачив», - коментує Лебєдєв.

Крім того, остання сесія в с. Павлівці, яка відбулась 29 березня,  завершилася взагалі колізією. На засідання завітали працівники поліції та швидкої допомоги.

Так, представники місцевого угрупування вдалися до акту фізичного та психологічного насилля депутатів, адже хотіли диктувати свої умови на засіданні, зокрема, які питання повинні розглядатися, а які – ні. Зауважимо, на сесії повинні були опрацювати бюджетні проекти рішень.

Внаслідок інциденту в одного з депутатів сільради стався гіпертонічний криз, жінка потрапила до лікарні:

«Ну, тоді все затихло, ми закрили сесію і пішли додому і на наступний день знову на сесію виносили лише бюджетні питання, і аж ніяк земельні питання  не розглядалися. І знову «вольтеррівці» зібрали свою групу та прийшли на сесію з вимогами розглянути земельні питання. Цього разу все пройшло без ексцесів», - коментує Василь Лебєдєв.

Депутат впевнений, що утворення Павлівської громади пішла тільки на користь селища. Адже буквально декілька років тому на даній території і «на горизонті» не виднівся який-не-який благоустрій. А наразі добробут села покращується. Крім того, налагоджується транспортна та комунальна інфраструктури.

«Якщо говорити за нашу сільську раду, то коли ми, депутати, приступили до своїх обов'язків, тут така розруха була. Зокрема, комунальне господарство зруйноване повністю. Доріг майже не було, вулиці не освітлювалися, благоустрію зовсім не було. А при діяльності Клименка у нас: заборгованості по воді немає, клуб відремонтовано. Школа перебудовується, новий дах криємо. І завдяки Біляївському збагачувальному комбінату закупили спортивний інвентар, і комп'ютери, заходи для дітей влаштовуємо», - ділиться Василь Лебедєв.

Депутатський корпус Павлівської ОТГ  підтримує свою територіальну цілісність та не збирається слідувати політиці місцевої ініціативної групи, які переслідують власні цілі, втрачаючи при цьому всю мораль людської гідності. 

  

Актуально:

Кіно вихідного дня: депутат Павлівської сільради розкрив подробиці Вільнянської саги

Депутати Вільнянської райради не підтримали ініціативну групу: Кривохатько та його поплічники пролетіли в «трубу»

Протистояння загострюється: як у Вільнянську лобіювали звільнення голови райадміністрації

Когда мы продали свою землю, мы отняли у своих арендаторов большой "кусок пирога": собственники паев Павловской ОТГ прокомментировали угрозы в свой адрес

Впливові противники: хто виступає проти забудови Біляївського комбінату

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі