Депутати виділили кошти на роботу мобільної еколабораторії в Запоріжжі

Депутати виділили кошти на роботу мобільної еколабораторії в Запоріжжі

До кінця року на еколабораторію виділено 576 тис грн.

На 43-й сесії Запорізької міської ради депутати ухвалили рішення виділити кошти на роботу мобільної екологічної лабораторії, придбаної для контролю за екологічним станом міста.

Нагадаємо, що у 2018 році місто придбало мобільну еколабораторію на колесах, яку у січні цього року нарешті презентували містянам. При цьому еколабораторія, яка обійшлася у майже 12 млн гривень, з моменту свого придбання майже не працювала – на її утримання необхідно 1,3 млн грн щороку. Гроші повинні були виділятися з обласного та міського бюджетів (по 550 тис грн), та з бюджету обласного лабораторного центру МОЗ (200 тис грн), але у реальності цих грошей так ніхто й не побачив.

Наразі мобільна еколабораторія знаходиться на балансі Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ та не використовується за призначенням. У бюджеті центру грошей на її утримання немає, тож міський голова запропонував депутатам розглянути питання виділення коштів з міського бюджету. 

"Прошу підтримати виділення з бюджету міста близько 576 тисяч гривень, щоб лабораторія змогла працювати. Ці кошти підуть на закупівлю пального, страхування обладнання лабораторії, яка буде контролювати стан атмосферного повітря", – вказав він. За підсумками сесії кошти вирішили виділити.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі