Депутати Запорізької міськради віддали «Привату» 13 земельних ділянок

Депутати Запорізької міськради віддали «Привату» 13 земельних ділянок

Депутати Запорізької міськради відкривають нові горизонти для бізнесу вихідців з Дніпра

Сьогодні у багатьох містах України існує мораторій на будівництво автозаправних станцій  серед густозаселених житлових кварталів через їхню небезпеку. А у місті, яким керує команда Буряка все навпаки,  нові АЗС «ростуть як гриби після дощу».

Зараз бізнесмен Ігор Коломойський розширює сферу свого впливу в нафтогазовій галузі, Запоріжжя теж не оминула ця участь, мережа автозаправних комплексів компаній, які контролюються олігархом у місті незабаром збільшиться.

На сьогодні роздрібна мережа «Привату» включає понад 1,5 тисячі заправок, які працюють під 11 брендами (зокрема, Авіас, Sentoza, ANP та ін., - ФЗ). Це найбільша консолідована мережа в країні. У ряді регіонів вони займають понад 40% від загальної кількості АЗС. Наприклад, у Дніпропетровській області 45% працюють під брендами групи «Приват», а у Запорізькій - ця частка становить 43%.

Відповідно рішення Запорізької міської ради від 30 жовтня № 37 ТОВ «Жасмі-Трейд», «Ньюпорт Холдінг», «Перспектива Про», «Енджел Кепітал» та «Старт Бізнес-Плюс» отримали у користування на умовах оренди 13 земельних ділянок, на яких будуть розташовані автозаправні комплекси та станції обслуговування автотранспорту.

За даними сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот засновниками всіх зазначених підприємств є п’ять офшорних компаній, які зареєстровані на Кіпрі:

  • Компанія Калосіро Холдінгс Лтд (Саlocero Holdings Ltd) Кіпр, Лісіоу, 5, Апостолс Андреас, 3060, Лімассол;
  • Компанія Карелсено Трейдінг Лтд (Саrelseno Trading Ltd) Кіпр, Міссісіпі, 5 Пітівінос Білдінг, офіс 201, 3082, Лімассол;
  • Компанія Савоназіо Венчерз Лтд (Savonazio Ventures Ltd) Кіпр, Арх. Макаріу ІІІ, 155, Протеас Хауз, 5 поверх, 3026, Лімассол;
  • Компанія Санталіна Холдінгс Лтд (Santalina Holdings Ltd) Кіпр, Джон Кеннеді, 20, Аріадні Корт, офіс 3, 3106, Лімассол;
  • Компанія Серраділлас Холдінг Лтд (Serradillas Holding Ltd) Кіпр, Алкею, 11, 3090, Лімассол.

Зазначимо, що у 2017 році ТОВ «Жасмі-Трейд», «Ньюпорт Холдінг», «Перспектива Про» проходили у матеріалах кримінального провадження № 32015100110000105, досудове слідство за яким здійснювалось співробітниками Національного антикорупційного бюро України, відносно фінансово-господарських взаємовідносинах ПАТ «Укрнафта» з АЗС групи «Приват» (справа розслідується до цього часу).

Перелік проектів рішень Запорізької міської ради з питань затвердження землевпорядної документації № 37 від 30.10.2019:

Так, ТОВ «Ньюпорт Холдінг» надано у користування на умовах оренди земельні ділянки:

ТОВ «Жасмі-Трейд» надано у користування на умовах оренди земельні ділянки:

ТОВ «Перспектива Про» надано у користування на умовах оренди земельну ділянку по Хортицькому шосе, 1а для розташування автозаправної станції (площа 0,2271 га, строком на 19 років) (рішення 44 сесії міської ради від 30.10.2019 № 37/48).

ТОВ «Енджел Кепітал» надано у користування на умовах оренди земельну ділянку по вул. Кам`яногірська, 12а для розташування автозаправної станції (площа 0,2448 га, строком на 19 років) (рішення 44 сесії міської ради від 30.10.2019 № 37/50).

ТОВ «Старт Бізнес-Плюс»  надано у користування на умовах оренди земельну ділянку по вул. Нагнибіди, 9 для розташування автозаправної станції (площа 0,1663 га, строком на 19 років) (рішення 44 сесії міської ради від 30.10.2019 № 37/69).

Як ми бачимо, чиновники Запорізької міської ради у жовтні плідно попрацювали під час підготовки матеріалів щодо розв'язання земельних питань, а підконтрольні депутати підтримали подані рішення. Є тільки одна різниця, якщо на попередніх сесіях все отримували компанії пов’язані  із «Запоріжсталлю», то зараз почали враховувати інтереси бізнес-структур вихідців із Дніпра.

Такий крок можна розцінювати як відвертий сигнал новій владі, що запорізькі депутати  вміють ділитися та мають надію у наступному році залишитися в обійманих кріслах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі