Депутатка Бердянської міськради декларує багатомільйонні доходи

Депутатка Бердянської міськради декларує багатомільйонні доходи

Ми вже неодноразово писали про депутатів Бердянської міської ради, які встигають поєднувати депутатську діяльність з активністю у бізнес-сфері. Деякі з них демонструють неабиякі таланти у заробітку грошей. Не винятком стала й обраниця міськради Ірина Попова.

Ірина Попова - депутатка Бердянської міської ради від політичної фракції "Наш край". Варто зазначити, що обраниця фігурувала в антикорупційній публікації "Поліція розслідує як бізнес-партнер голови бюджетної комісії у Бердянську отримав 2,4 мільйона за ремонт палацу культури, хоча роботи не закінчив". У розслідуванні вказувалось, що Бердянське відділення поліції підозрює ТОВ «Он Лайн Азов-Юг» в отриманні 2,4 млн грн за незакінчений капітальний ремонт палацу культури.

ТОВ «Он Лайн Азов-Юг» належить Владиславу та Тетяні Андрєєвим. Владислав Андреєв володіє часткою (18%) у ТОВ «Азовінтерком», де серед власників також вказується (16%) Ірина Попова.

У декларації депутатка вказує 2 квартири, 4 житлових будинки, 2 нежитлових убудованих приміщень та кілька земельних ділянок загальною площею 5,2 тис. кв.м. Крім того, Ірина Попова володіє двома автівками - Mercedes-Benz Vito 120 2008 та Ford Fiesta 1.1 2013. Чоловік Ірини Попової задекларував Mercedes-Benz G 350D 2015.

Депутатка має корпоративні права на ПП "Брок.Артс" та ПП "Україна Плюс", де зазначається і бенефіціарним власником. 

Блок із доходами подружжя містить чимало позицій. Так, у 2019 році Ірина Попова заробила 38 тис. грн у ПП "Україна Плюс", 822 тис. грн від зайняття підприємницькою діяльністю, 304 тис. грн від ТОВ "Тайгета-Ю" за надання майна в оренду, а також 26 тис. грн пенсії. Натомість, чоловік бердянської політикині отримав 896 тис. грн від підприємницької діяльності, 28 тис. грн пенсії та 1,036 млн грн від відчуження рухомого майна.

Серед грошових активів, якими володіє подружня пара - 2 млн грн, 5000 тис. доларів (приблизно 13,514 млн грн), 3,5 млн грн та 45 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі