Депутатка Запорізької облради викрила депутатів у корупції під час сесії

Депутатка Запорізької облради викрила депутатів у корупції під час сесії

Депутатка Запорізької облради та голова міжфракційної групи "Рівні можливості" Тетяна Ковиліна під час сесії зробила кілька заяв, підкріпивши їх публікацією у соцмережах.

Вчора, 6 серпня, у стінах облради пройшла позачергова сесія, на якій депутати вирішили нагородити самі себе. Скандал розпочався з того, що Тетяна Ковиліна оприюдниа на своїй сторінці у Фейсбук наступне повідомлення:

 

Депутатка не стала мовчати і в сесійній залі. Вона взяла слово і заявила, що треба запропонувати світовим парфумерам видати парфуми "цинізм і популізм". Цинізмом пані Тетяна назвала дії, "коли Кальцев, розповідає над головами людей, які не знають, де лікуватися".

Вона також звернула увагу на те, що в порядку денному є питання "сімейного підряду Ярмощук". Ярмощук, за її словами, отримує 25 тис. зарплатні на станції юних натуралістів. 

Також Тетяна Миколаївну обурив цинізм Василя Хвостака.

Звернулася вона і до голови облради Григорія Самардака, щоб той, "коли обідає в ресторані з Єгором Олександровичем і Крячко, не кричали так голосно, що все поділено, а депутати - бидло ".

За Тетяною Ковиліною слово взяв Сергій Кальцев. Виступаючи, він зазначив, що не поважає депутатку, адже вона переносить особисті відносини з Ярмощук на публіку.

Не сподобалася заява Тетяни Миколаївни і згаданому Василю Хвостаку, який також вирішив повідомити депутатці прямо під час сесії, що він думає про неї.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі