Депутатка Запорізької облради за тиждень задекларувала отримання доходу у розмірі мільйон гривень

Депутатка Запорізької облради за тиждень задекларувала отримання доходу у розмірі мільйон гривень

30 червня Ірина Максимова направила повідомлення до НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, а саме отримання доходу від зайняття підприємницькою діяльністю у розмірі 140 000 грн від  ТОВ «Солар Пром Сервіс»  та 92 475 грн від ТОВ «Фотон Енерджі».

1 липня депутат направила до НАЗК же одне повідомлення про отримання дохід від зайняття підприємницької діяльності у розмірі 245 225 грн від ТОВ «Фотон Енерджі» та 518 457 грн від ТОВ «Солар Пром Сервіс».

Загалом у період 24 червня – 1 липня Ірина Максимова отримала дохід у розмірі  996 157 грн, з яких 658 457 грн перерахувало ТОВ «Солар Пром Сервіс», а 337 700 грн ТОВ «Фотон Енерджі».

ТОВ «Фотон Енерджі» здійснює господарчу діяльність у галузі виробництва електроенергії, власниками компанії є АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геліос», ТОВ «Балоніко Інвестментс ЛТД», ТОВ «Соньєра Інвест», АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Онікс Інвест».

ТОВ «Солар Пром Сервіс» основний вид діяльності комплексне обслуговування об'єктів, власником та директором є Євген Клименко.

Ірина Максимова є засновником та директором ТОВ «Євровей ЛТД», яке надає послуги у сфері посередництва у торгівлі товарами широкого асортименту, також депутатка зареєстрована як ФОП, займається іншою допоміжною діяльністю у сфері транспорту.

Нагадаємо, чоловік депутатки Атон Максимов є директором ТОВ «Енергоспецінвест комфорт», компанії яка в осені 2019 року отруювала мешканців Запоріжжя викидами зі своєї котельні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі