Депутат Запорізької міської ради запевняє, що Володимир Буряк не займе крісло мера вдруге

Депутат Запорізької міської ради запевняє, що Володимир Буряк не займе крісло мера вдруге

Будівництво дитячих майданчиків, новий інвентар у школах та допомога запоріжанам, які опинилися у скрутному становищі - це частина добрих справ, які фінансуються із депутатського фонду від можновладців Запорізької міської ради. Поки не почався передвиборчий бум, наша редакція вирішила поцікавитись, що вже встигли профінансувати міські обранці за бюджетний кошт. Тож ми продовжуємо започатковану рубрику #Депутат_з_лимоном.

Крім отриманих журналістських даних з офіційних джерел щодо розподілу бюджетних коштів, ми вирішили особисто поспілкуватись з депутатами, а би ті детальніше розповіли про об’єкти та персоналії, які отримали допомогу. Тож наразі ми поспілкувались з Віталієм Рябцевим, у якого наразі 0 гривень у депутатському фонді.

Тож гроші розподілились наступним чином:

На будівництво об`єктів житлово-комунального господарства депутат виділив 385 000 гривень.

Гроші на капітальні трансфери отримали будинки:

 • Професора Толока 17 – 40 тисяч гривень;
 • Ладозька 4 – 70 тисяч гривень;
 • Мурманська 5 – 20 тисяч гривень;
 • Бородинська 22 – 30 тисяч;
 • Толока 21 – 30 тисяч;
 • Вавілова 7 – 20 тисяч гривень;
 • Мінська 6 – 20 тисяч гривень;
 • Сергія Синенка 21 – 2- тисяч;
 • Товариська 66 а – 25 тисяч;
 • Ладозька 24 – 30;
 • Ладозька 8 – 20 тисяч.

Також були надані кошти закладу освіти, а саме 100 школі, у розмірі  – 15 тисяч гривень.

Однією із вагомих сум було надано у якості матеріальної допомоги громадянам міста. За словами пана Рябцева, у цьому році в його пріоритеті були люди з онкологічними захворюваннями. Однак запоріжани щоденно просять депутатської допомоги.

«Я 5 років депутат, у мене 5 постійно були ці гроші, намагалися виділяти і маленькі суми: важким, пенсіонера, але ці 500 гривень людину не рятують. Намагалися виділяти та великі суми грошей,  але знову ж на рік можна 1-2 людям допомогти, бо операції дорогі», - коментує Віталій Рябцев.

Гроші на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню були розподілені під час пандемії коронавірусу. Депутат виділяв допомогу 9 міській лікарні у сумі 300 тисяч гривень. Серед іншого пан Рябцев є активним користувачем мережі Фейсбук, де у своїх постах висвітлює бездіяльність мера Запоріжжя та його команди. Одним із таких дописів був присвячений корупційним схемам по «відмиву» коронавірусних коштів, який привернув увагу співробітників СБУ.

«Проста маленька поставка на 1 мільйон гривень - дезінфікуючих засобів на всі лікарні міста. Після мого поста, на наступний день СБУ порушує кримінальну справу, а через 3-4 дні ціна тендера знижується в 2 рази .... договори підписують головні лікарі. Всім особисто дзвонив Пуставаров (заступник Володимира Буряка - ред.) і говорив, укладати договір тільки з цим приватним підприємцем »,- повідомив депутат.

Однак, згідно з законом України про депутатські повноваження, обранець місцевої ради повинен представляти інтереси територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати й захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини - виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, а не вступати у перепалки з мером міста. З огляду на це, виникає логічне питання щодо усунення головного конкурента на прийдешні вибори.

Поки обранці ділять крісла, Запоріжжя у цей час займає передостанні місця у рейтингу серед інших міст країни. Та чи спадало на думку обранців акумулювати сили задля загального блага?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі