Депутат з «лимоном»: на що витратив чверть фонду депутат Запорізької міської ради

Депутат з «лимоном»: на що витратив чверть фонду депутат Запорізької міської ради

Напередодні виборів кожен запорізький можновладець намагається зробити якомога більше для людей та міста аби отримати «плюсик до карми» та галочку у виборчому бюлетені. Не жаліючи сил та грошей депутати допомагають навчальним закладам, лікарням, запоріжанам, які опинились у скрутному становищі, авжеж присвоювачі усі здобутки власному імені. Однак не варто забувати, що добрі справи виконуються коштом платників податків або інакше кажучи користуючись благами депутатського фонду.

Депутатський фонд – це гроші з бюджету міста, які обранці мають право розподіляти на потреби мешканців Запоріжжя. Щороку міськрада затверджує програму використання таких коштів. Так, згідно з відповідною програмою на 2019 рік, загальний розмір депутатського фонду Запорізької міської ради становив 64 мільйони гривень. Отже, кожен із 64 депутатів міськради мав змогу розподілити 1 мільйон гривень. До виборів залишається приблизно 5 місяців тому наша редакція вирішила дізнатись, на що вже депутати встигли витратили кошти з фонду та хто з обранців залишив кошти «до кращих часів». Роз’яснення представлятимемо згідно з отриманими журналістами даними від офіційного відомства.Тож свій "розбір польотів" почнемо за абеткою. Перший у списку депутат - Олег Адаманов.

Пан Адаманов був обраний від політичної фракції «Опозиційний блок» від №46 округу Хортицького району та наразі, окрім депутатства, з липня 2012 року до теперішнього часу є директором по транспорту та логістиці ПАТ «Запоріжсталь», але не дивлячись на основну роботу, у порівнянні з колегами, сумлінно приходив на кожну сесію, помічено було тільки 3 прогули.

Тож станом з січня по 1 червня Олег Федорович встиг витратити  - 231 781 гривню. Ці кошти розподілились між:

Департамент з управління житлово-комунальним господарством міської ради

Будівництво об`єктів житлово-комунального господарства

Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)

53 778 гривень

Департамент освіти і науки міської ради

Надання дошкільної освіти

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар

18 000 гривень

Департамент спорту, сім"ї та молоді міської ради

Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар

10 003 гривень

Управління соціального захисту населення міської ради

Надання матеріальної допомоги громадянам міста

Інші виплати населенню

150 000 гривень

Тож до кінця року нерозподілених коштів у обранця залишилось – 768 219 гривень. Будемо стежити за активністю депутата до осені поточного року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі