Директор інтернату на Запоріжжі придбала авто за півмільйона: кошти виділені на дітей

Директор інтернату на Запоріжжі придбала авто за півмільйона: кошти виділені на дітей

Півмільйона гривень бюджетних коштів, виділених на дітей, витратять на комфорт директорки інтернату.

Комунальним закладом «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради 30 червня було оголошено відкриті торги із закупівлі легкового автомобіля марки TOYOTA, вартістю 500 000 гривень, відповідне оголошення розміщено в електронній системі закупівель Prozorro.

Участь в тендері взяли три компанії ТОВ «Восток Автомир» з пропозицією 481 100 грн, ТОВ «КИТ-Т» - 483 600 грн та ТОВ «Виробнично-технічне підприємство «Інжпроект» - 499 000 грн, всі учасники запропонували школі-інтернату придбати автомобіль Toyota Corolla 2020 року випуску.  Рішенням уповноваженої особи від 21 липня переможцем відкритих торгів визнано ТОВ «Восток Автомир». Переможець  до 30 вересня зобов’язаний поставити автівку на адресу замовника.

За даними з відкритих джерел відомо, що з 1998 року Малобілозерську школу-інтернат «Дивосвіт» очолює заслужений працівник освіти України Яніна Овсієнко. З жовтня минулого року Яніна Миколаївна зареєстрована депутатом Запорізької облради від партії «Європейська солідарність».

Зазначимо, що під час підготовки матеріалу нас здивував вибір авто, а також його вартість, вважаємо, що для переміщення директорки інтернату можна було обрати бюджетний седан Renault Logan, вартістю 310 тисяч гривень, або  седан С-класу Citroеn C-Elysеe, вартістю 330 тисячі гривень, а різницю у розмірі 150 000 гривень витратити на дітей.

Взагалі не зовсім зрозуміло як придбання автомобіля марки Toyota Corolla, вартістю півмільйона гривень, позитивно вплине на навчальний процес, ми вважаємо, що це більше схоже  на надмірне шикування керівництва навчального закладу за бюджетний кошт. Мабуть, Яніна Овсієнко забулась, що гроші держава надає ДІТЯМ, ані для комфорту директорки навчального закладу.

Тоді ми нагадаємо Яніні Овсієнко, що пріоритетом для директорки школи-інтернату є навчання та виховання обдарованих дітей, а також постійне підвищення рівня надання освітніх послуг. Одна із ймовірних версій замовлення автомобіля марки Toyota це те, що Яніна Овсієнко у такий спосіб зробила собі подарунок на день народження, який депутат відсвяткувала 17 липня.

Не забуває про себе Яніна Овсієнко і під час нарахування зарплати. Так, за даними декларації за 2019 рік на посаді директора школи-інтернат вона отримала 508 475 грн, що дорівнює 42 373 грн на місяць.

Чоловік директорки інтернату Олександр Овсієнко також працює у КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» ЗОР, у 2019 році на посаді методиста він отримав зарплату у розмірі 271 997 грн, або 22 666 грн на місяць.

За даними сервісу Opendatabot Олександр Овсієнко також є директором ФГ "ОВСІЄНКО", але з незрозумілих причин це не відображено в декларації. Не зовсім зрозуміло як Олександр Овсієнко поєднує посаду директора фермерського господарства з роботою в школі-інтернаті, такий собі фермер-методист.

Як бачимо, навіть не вказуючи дохід від заняття бізнесом родина Овсієнків у 2019 році задекларувала сукупний дохід у розмірі 996 180 гривень, 780 тисяч гривень зарплати подружжя отримало від держави у КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», ще майже 216 тисяч гривень склала пенсія. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі