Директор Приазовського Нацпарку поставив можновладців у незручну позу

Директор Приазовського Нацпарку поставив можновладців у незручну позу

Запорізька обласна державна адміністрація проінформувала наше видання про погодження Віталієм Туринком звільнення директора Приазовського національного природного парку Дмитра Воловика.

Віталій Туринок у своєму листі зазначає наступне:

 «З огляду на незадовільний темп виконання робіт, Запорізькою обласною державною адміністрацією погоджено пропозицію Мінприроди про звільнення Д. Воловика з посади директора Приазовського національного природного парку».

У свою чергу пан Дмитро висловив свою позицію стосовно настроїв представників обладміністрації:

«У мене контракт закінчився 18 листопада, а про призначення в.о. ми чекаємо наказу від Мінекоенерго.

Але Нацпарк виконує всі свої зобов'язання. Тим паче, будівництво каналу йде з таким божевільним перевищенням графіку, що будівництво дороги за 60 днів і поруч не стояло. А у нас на 80% побудовані вже бунни, канал повністю пробитий, до кінця грудня плануємо пустити воду в Молочний лиман і закриваємо це питання.

Я не знаю як можна бути незадоволеним такими темпами роботи. Втім зазначу, щоб брати на себе обов’язок оцінювати роботу – для цього треба, хоча б приїхати на канал і подивитися, що тут відбувається.

Дуже часто чую, як у всіх болить за канал. І так, 10 жовтня сюди приїздила сумнівна комісія, котра щось там сфотографувала і поїхала. Втім думаю, що у цієї комісії були абсолютно інші завдання, тому мені приховувати нема чого. Масштаби такого будівництва приховати неможливо. Особисто мені є чим пишатися», - підкреслює Дмитро Воловик.

Зазначимо, особисто для пана голови облдержадміністрації, такого органу як Мінприроди вже не існує, наразі функціонує новостворене Мінекоенерго – це по-перше.

По-друге, згідно з вимогами чинного законодавства, Віталій Туринок не наділений повноваженнями давати оцінку задовільності виконання тих чи інших робіт, замовник або виконавець яких йому не підпорядковується.

І по-третє, ймовірно, справжня причина намагання звільнити Дмитра Воловика з посади є виключно політичним кроком. Дмитро Іванович — активний прихильник розширення території Нацпарку та вжив чимало зусиль для включення 4500 га Утлюкського лиману до його складу, намагаючись таким чином припинити скид забруднювальних речовин у водний об’єкт Запорізьким залізорудним комбінатом.

А Віталій Туринок, після свого призначення на посаду очільника ЗОДА, перше, що зробив – пригальмував цей процес та надав перевагу саме забруднювачу, а не об’єкту природо-заповідного фонду.

Чи залишиться Дмитро Воловик на обійманій посаді – покаже час. Про це читайте в подальших публікаціях…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі