Директор запорізького департаменту пояснив, за що його працівники отримують "європейську" зарплатню

Директор запорізького департаменту пояснив, за що його працівники отримують 'європейську' зарплатню

Директор Департаменту капітального будівництва Віктор Ярош пояснив, за що платить своїм працівниками чималу зарплатню. Проте відповідь посадовця не влаштувала членів депутатської комісії.

24 лютого у Запорізькій обласній раді провели депутатську комісію, у ході якої обговорили матеріальне положення працівників Департаменту капітального будівництва ЗОДА. Про управління активно заговорили після того, як стало відомо про зарплатню, яку отримають його працівники. Імовірно, співробітники Департаменту - близькі люди Віктора Яроша, адже на роботу їх було прийнято без конкурсу.

Так, за даними розрахункового листа, у січні 2020 року спеціалісти отримали 18 900-29 000 грн, заступник начальника - 35 000 грн, а головний спеціаліст відділу фінансування - 41 200 грн. Останні ж співробітники Департаменту отримали не більше 7 500 грн.

До нашої редакції звертались поінформовані особи раніше задля висвітлення цієї ситуації.

Журналісти "Факти Запоріжжя" відправили запит в ЗОДА на отримання інформації стосовно "шалених" зарплат посадовців Департаменту, надаємо скрін документів нижче:

Під час проведення комісії у Віктора Яроша поцікавились причиною такого високого рівня заробітної плати. Голова Департаменту аргументував це тим, що його співробітники - колишні спеціалісти комерційних структур. Вони не готові працювати за низьку зарплатню.

Депутати облради здивувались такому заохоченню "експертів", адже вони досі не показали результатів роботи, отримуючи при цьому потрійний оклад.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі