Директор Запорізького інтернату "торгує" дитячою працею?

Директор Запорізького інтернату 'торгує' дитячою працею?

Сьогодні, Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя, провів чергове засідання у справі про підозру директора недержавної школи-інтернату "Надія" - Івана Дем'яненко, який підозрюється у "торгівлі дитячою працею". Повідомляє портал "Разом".

10 жовтня у селищі міського типу Приазовському, пройшла спецоперація за участю спецпідрозділу "Корд", які затримали 61-річного директора інтернату "Надія". За версією сторони обвинувачення, Іван Дем'яненко використовував працю дітей, доручивши їм розвантажити чужу машину, і отримав за це 1000 гривень. Орджонікідзевський районний суд взяв під варту директора інтернату.

Згодом  Запорізький апеляційний суд випустив Івана Дем'яненко з СІЗО під домашній арешт на поруки депутатів обласної ради Юрія Ружина, Владислава Марченко, Євгенія Дем'яненко, а також депутата Верховної Ради Павла Мельника.

Сьогодні, під час засідання слідчий  управління ГУНП і прокурор клопотав, про продовження строку розгляду досудового розслідування до 11 березня. На що сторона захисту категорично не погодилася з позицією обвинувачення.Однак після нетривалої наради суддя це клопотання задовольнила.

Так само, судом було задоволене клопотання, про продовження терміну домашнього арешту за місцем прописки, місто Мелітополь, обвинуваченому, терміном на 60 днів.

На засіданні, Іван Дем'яненко попросив дозволити йому відвідувати місцеву церкву, яка виходити за допустимі межі території домашнього арешту, а також бачитися з вихованцями інтернату і своїми родичами.

Судя задовольнив клопотання про продовження запобіжного заходу: з 22:00 до 06:00, проте не допустив спілкування обвинуваченого з фігурантами справи.Також у денний час, директор інтернату матиме можливість залишати місто Мелітополь, але не територію Запорізької області.

На судове засідання прийшли вихованці інтернату, випускники та служителі церкви.

Наступного тижня в Орджонікідзевському райсуді Запоріжжя відбудеться розгляд питання про відсторонення Івана Дем'яненко з посади директора недержавної школи-інтернату "Надія".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі