Директора «Дубового Гаю» офіційно звільнено з посади

Директора «Дубового Гаю» офіційно звільнено з посади

Директора парку «Дубовий гай» Олега Комаренко, якого звинувачують у службовій халатності, мер міста звільнив з посади. Про це він повідомив на свої сторінці у Фейсбук.

«Хочу повідомити вам, що сьогодні я звільнив з займаної посади керівника парку «Дубовий Гай» Олега Комаренка. Запевняю всіх – справа максимально відкрита з усіх боків, вона знаходиться під моїм особистим контролем, громадськості, правоохоронних органів. Істину буде встановлено, винних покарано» - зазначив Володимир Буряк.

Однак, адвокат родини загиблої Ані Ждан вважає, що справу місцева влада намагається «зам’яти» та всю провину перекласти на заступником директора парку.

«Він дає свідчення про те, що на нього чинився тиск і його змусили підписати документ про демонтаж дерев'яних скульптур "заднім числом". Це верх цинізму, панове! Для відбілювання директора парку Комаренко просто знайшли стрілочника. Але ніхто не міг передбачити, що рядовий співробітник не захоче брати всю провину на себе і відповідати за бездіяльність горе-чиновників. У разі підтвердження даної інформації пану Комаренко світить ще одна стаття» - пише адвокат.

Чи притягнуть до кримінальної відповідальності Олега Комаренко залишається питання.

Нагадаємо, 8 -го березня на 8-річну відвідувачку парку "Дубовий гай" впала 200-кілограмова конструкція ведмедя. Внаслідок інциденту дівчинка отримала травми, які через деякий час виявилися смертельними. Пізніше директор парку Олег Комарено зазначив, що за фактом події проводиться службове розслідування. Однак керівник "Дубового гаю" стверджує, що поряд з конструкціями розташовані написи з проханням не залізати на фігури. Також, за словами Комаренка, дівчинка деякий час була без нагляду батьків, які прибігли лише після інциденту.

Небайдужі запоріжани, у Інтернеті розміщують фото своїх дітей з місця подій, у різні пори року та безпосередньо 8 березня, де чітко видно, що ніяких табличок, про наявність яких запевняв пан Комаренко – немає.

Однак думка та версії директора постійно змінюються, щоб відвести від "себе" усі підозри, він розповів ще одну версію події, де винуватцями виявились невідомі особи.

«5 березня мій заступник з благоустрою помітив, що одна із дерев'яних статуй хитається, він її демонтував та поклав біля дороги. Як демонтована статуя знову там опинилась — в нас є відео за всі дні, на якому видно, як група із 5-6 людей цю статую поставила. Те, що демонтовану статую повернули на майданчик, наші співробітники не помітили. Скульптури не були на балансі парку», - прокоментував подію Комаренко.

У свою чергу запорізькі активісти, вже подали повідомлення про проведення мітингу біля стін Запорізької міської ради, який відбудеться 18 березня, з 16 до 18 години.

Організатори мирної акції, вимагають від міського голови Володимира Буряка вийти на зустріч з мітингувальниками, або представити уповноважену особу та надати інформацію та пояснення щодо результатів проведення службового розслідування, встановлення винних та притягнення їх до відповідальності.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі