Дітище першого заступника Запорізької ОДА подорожчало на 28 млн грн

Дітище першого заступника Запорізької ОДА подорожчало на 28 млн грн

Відділом капітального будівництва Мелітопольської міської ради 27 липня у рамках переговорної процедури було обрано ТОВ АБЗ «ПРОМБУД» виконавцем робіт з будівництва водно-спортивного комплексу (плавального басейну) по вул. Ярослава Мудрого, 13 м. Мелітополь, вартість робіт складає 28 748 637 гривень.

Ми вже розповідали, що будівництво водно-спортивного комплексу було розпочато у липні 2019 року, виконавцем робіт було обрано  ТОВ «АБЗ ПРОМБУД», вартість робіт складала 73 мільйони гривень, протягом серпня-грудня 2019 року на розрахунковий рахунок підрядника було перераховано понад 53 мільйони гривень. Бюджетні гроші з рахунків ТОВ «АБЗ ПРОМБУД», яке підконтрольне першому заступнику Запорізької ОДА Івану Федорову, перераховуються ТОВ «Метстар Компані», яке насправді  виконує будівельні роботи.

Проєкт передбачав будівництво двоповерхового водно-спортивного комплексу (плавального басейну) розмірами 53,1х38,1 м,  приміщення басейну з ванною плавального басейну 21х25 м на 8 доріжок з можливістю улаштування 10 доріжок, ванною дитячого басейну 6х10м. Як зазначає влада Мелітополя басейн буде акредитований по нормативу Міжнародної федерації плавання FINA.

За десять місяців підрядник звів будівлю водно-спортивного комплексу, накривши його дахом, облаштував чаші басейну, встановив двері і вікна, провів зовнішні і внутрішні інженерні мережі: опалення, водо- і електропостачання, змонтована система підігріву підлоги.

На цьому етапі проєкт був скоригований і його вартість збільшилась на 38 %, у зв’язку з чим виникла необхідність у проведенні додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проєкті у сумі до 50% вартості головного (первинного) договору.

Завершити будівництво водно-спортивного комплексу планують 30 вересня, це дасть можливість Івану Федорову, який має намір балотуватись на посаду мера Мелітополя досягти одразу двох цілей – перша: безкоштовно отримати піар перед виборцями, друга - направити гроші, зароблені на будівництві на свою виборчу компанію.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі