Діяльність нового очільника СБУ, еко-страйк, звернення Гордієнка до НАБУ та форум майбутнього: підсумки дня у Запоріжжі

Діяльність нового очільника СБУ, еко-страйк, звернення Гордієнка до НАБУ та форум майбутнього: підсумки дня у Запоріжжі

Про найважливіше 27 вересня.

Очільник СБУ в Запорізькій області: авторитет та вічний студент

Близько двох тижнів у Запорізькій області головує новий очільник СБУ Безрукий Борис Васильович. Відповідний указ про призначення видав Президент України Володимир Зеленський. Про нового голову УСБУ в Запорізькій області відомо небагато. Та журналісти видання «Факти Запоріжжя» вирішили поцікавитися діяльністю пана Бориса. (Читати)

У центрі Запоріжжя громадськість проводить еко-страйк

Сьогодні, 27 вересня, в Запоріжжі проходить страйк молоді проти глобальних змін клімату в рамках Global #WeekForFuture September 20-27, 2019. Кореспондентка видання "Факти Запоріжжя" наразі на місці події. (Читати)

Нардеп родом із Запоріжжя пропустив левову частину засідань у Верховній Раді

ЗМІ не вщухає публікувати матеріали щодо чергових здобутків та перемог українського борця з греко-римського стилю Беленюка Жана. Однак, поки не тріумфував Жан Венсанович у ролі народного депутата. Журналістів видання «Факти Запоріжжя» зацікавила особистість нардепа, тим більше, що родом пан Беленюк із Запоріжжя. (Читати)

«За» технологічне майбутнє: У Запоріжжі стартував IT-форум

27 вересня у Запоріжжі запустили головну подію цієї осені – Міжнародний ІТ-форум. Фестиваль представляє талановитих спікерів, інноваційні технології і безліч мотиваційних зустрічей. (Читати)

Головний еколог Запоріжжя звернувся до НАБУ та Офісу Президента через усунення від посади

Відсторонений на час службового розслідування від посади директор Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації Віталій Гордієнко вважає рішення голови ОДА Віталія Туринка неправомірними та незаконними. Про це головний еколог Запорізької області заявив у коментарі кореспонденту видання «Факти Запоріжжя». (Читати)

В Україні запустили унікальний проект за участі Сергія Жадана

В Україні запустили унікальний проект взаємодії між літературою Сергія Жадана, музикою Олексія Ворсоба, Томаза Сікори та візуальним образом Олі Михайлюк і Сергія Глови - коли працюють всі органи чуття. Творчий перфоменс отримав назву "роздІловІ". (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі