Для запорізьких дитсадків замовили печиво на третину дорожче, ніж у магазинах

Для запорізьких дитсадків замовили печиво на третину дорожче, ніж у магазинах

8 січня Департамент освіти і науки Запорізької міської ради замовив постачання продуктів харчування для 20 закладів Вознесенівського району. Однак вартість печива значно переоцінили, у порівнянні з ринковими цінами.

Тендер розміщений в електронній системі "Прозоро"

Так, ТОВ "Українська торгова компанія №3" перемогла у торгах, зобов'язуючись виконати послуги вартістю 171,6 тис грн. Впродовж поточного року фірма має поставити до 19 дитячих садків та однієї гімназії певні продукти харчування: 1375 кг цукрового печива за 53,8 тис. грн (39,15 грн/кг), 800 шт. печива “Супер-контік” (50г) на 7,4 тис. грн (9,25 грн/шт.), 850 кг вафель “Артек” за 71,6 тис. грн (84 грн/кг), 860 кг пряників “Житні” заварні за 35,8 тис. грн (41,6 грн/кг), 43 кг сухарів панірувальних за 2,94 тис. грн (68,5 грн/кг).

Зазначається, що вартість "Супер-контіку" у магазині становить не більше 6 грн, у той час, як за 9,5 грн можна придбати вдвічі більшу пачку печива.

У свою чергу, ПП "Солпіт" - переможець на поставку солодощів до закладів Шевченківського району - вказало іншу вартість 50-грамового "Супер-контіку" - 7-8 грн. 

Також ТОВ "Українська торгова компанія №3" виграла лоти на поставку продуктів до навчальних закладів Олександрівського та Комунарського районів. Загальна вартість послуг - 584 тис грн.

Крім того, повідомляється, що власником ТОВ “Українська торгова компанія №3” є Василь Ляшенко. Раніше він володів “Українська торгова компанія №1”. Однак після відкриття двох кримінальних проваджень за поставку неякісних продуктів, власника фірми змінили, а місцем реєстрації фірми вказали Львів.

Після відкриття другого провадження перемагати у тендерах почала “Українська торгова компанія №3”, назбиравши замовлень більше, ніж на 80 млн грн. Найбільшу частину замовлень фірма отримала від Департаменту освіти і науки Запорізької міськради – на 61,3 млн грн, про це пишуть Наші гроші. Запоріжжя.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі