"ДніпроГЕС деформується за рахунок великогабаритного транспорту", - Укргідроенерго

'ДніпроГЕС деформується за рахунок великогабаритного транспорту', - Укргідроенерго

Фахівці ДніпроГЕСу виявили збільшення випадків несанкціонованого проїзду великогабаритного транспорту по греблі. У зв'язку з цим керівництво станції повторно звернулось до Управління патрульної поліції у Запорізькій області.

Про це повідомили у пресслужбі Укргідроенерго.

Так, за лютий поточного року зафіксовано щоденні випадки проїзду великогабаритного транспорту автодорожнім переїздом через споруди Дніпровської ГЕС, здебільшого колонами у кількості від 3 до 6 вантажних автомобілів, сукупна вага яких з вантажем може сягати близько 300 т. Зазначається, що загальна кількість вантажних автомобілів за добу у середньому становить 13-14 вантажних автомобілів. Подібні порушення з боку водіїв призводять до активного руйнування асфальтобетонного покриття автодороги.

"У січні-лютому 2020 року фахівці Українського інституту сталевих конструкцій ім. В. М. Шимановського здійснили додаткове обстеження металоконструкцій уширення 1977 року автопроїзду по спорудах греблі і виявили деформацію несучих конструкцій головних балок на бичках греблі № 3 та 45, які потребують обмеження ваги до 3-х тон та невідкладне виконання робіт згідно з проєктом. Згідно з технічним рішенням будуть виконані роботи по посиленню несучої здатності зазначених елементів", - пояснюють в Укргідроенерго.

У  зв’язку  із  цим,  керівництво ДніпроГЕС повторно звернулось до Управління патрульної поліції в Запорізькій області з проханням здійснювати цілодобовий контроль за дотриманням автоперевізниками заборони проїзду вантажного транспорту як з правого, так і з лівого боку Дніпра.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі