Імітація ремонту: Запоріжжя потопає в заторах, поки хтось бездіє (Відео)

Імітація ремонту: Запоріжжя потопає в заторах, поки хтось бездіє (Відео)

Проблеми з транспортним рухом у Запоріжжі набувають все більших обертів. Мости Преображенського щодня зустрічають водіїв величезними заторами, яким не допомагає навіть реверсний рух. На ДніпроГЕСі ж досі перекрито дві дорожні смуги. Затори торкнулися не лише мостів, але й головних вулиць міста.

Що маємо насправді?

Розтрощений асфальт греблі продовжує грітися на сонці тоді, як його вже давно мали замінити новим. З усіх присутніх на ДніпроГЕСі працівників (до 25 осіб) роботу виконують, щонайбільше, два-три робітники, а з техніки – лише один екскаватор. Місцеві мешканці щодня стають свідками відсутності якісного ремонту.

Цікавим залишається питання про потребу закриття одразу двох дорожніх смуг. На них запоріжани бачать лише працівників, які фарбують перила та підмітають тротуар. Кому потрібне це обмеження руху? Невже фарбування поручнів – найголовніша робота на греблі?

Відсутність реальних дій обурює містян, адже запоріжани не готові годинами стояти у заторах, яких могло й не бути. 

Один з мешканців Запоріжжя Максим Кисельов виклав допис на своїй сторінці в Фейсбук з обуренням до байдужості проблем містян:

"Сьогодні о 14.30 їхав по греблі. З побачених робітників (чоловік 25), працювало 3 людини. Решта курили, ходили. Середина дня. Пробки перед греблею, пробки на мостах Преображенського. З техніки 1 екскаватор. Зате фарбують перила і підмітають тротуар і дорогу. Куди дивиться керівництво Укргідроенерго та інші відповідальні? Треба контролювати роботи!", - ділиться пан Максим.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі