До Запоріжжя прибули тести для діагностування коронавірусу та медичні маски

До Запоріжжя прибули тести для діагностування коронавірусу та медичні маски

Перші партії тестів на діагностування коронавірусу та засоби індивідуального захисту вже прибули до міст України. Пакунки з Китаю отримали і в Запоріжжі.

Так, Запорізька область отримала понад 1000 експрес-тестів та тестів полімеразної ланцюгової реакції для діагностики коронавірусу, а також понад 400 тисяч медичних масок та 700 захисних костюмів. Зазначається, що цей траеш - один із перших, який передала китайська влада для України.

Як повідомив голова обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтин Малашенко, в першу чергу, засобів індивідуального захисту потребують співробітники швидкої.

За словами головного санітарного лікаря Романа Терехова, надіслані експрес-тести передадуть до медичних установ для діагностування хвороби у пацієнтів з распіраторними симптомами. У свою чергу, тести ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) підтверджуватимуть остаточний діагноз коронавірусу. Вони знаходитимуться у вірусологічній лабораторії обласного лабораторного центру, яка на час карантину працюватиме цілодобово, повідомляють ЗМІ.

Фахівці вважають, що цих тестів та засобів захисту вистачить, як мінімум, на найближчі 3-4 тижні для нинішніх потреб. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі