До Запоріжжя завітала делегація студентів з усієї України

До Запоріжжя завітала делегація студентів з усієї України

Запоріжжя стало третім містом, до якого приїхали учасники національних обмінів студентами GOxChange, аби познайомитися з активними містянами, відвідати незвичні місця та зробити це місто кращим

В Україні стартувала наймасштабніша в Україні програма обміну студентами GOxChange, яка безжалісно руйнує стереотипи та об’єднує українську молодь. Відтепер не потрібно шукати захопливий дух природи, незвичні місця та активний відпочинок за кордоном, все це є у нас. Саме тому восени національні обміни студентами GOxChange відбудуться у чотирьох містах України: Харкові, Запоріжжі, Херсоні та Івано-Франківську.

До Запоріжжя учасники обміну приїхали 6 жовтня і вже встигли відвідати важливі місця Запоріжжя разом зі знавцем міста Романом Акбашем та познайомитись із засновником платформи "Дві Башти" Павлом Наброєвим, який розповів про історію створення та місію його проекту. Ця платформа підтримує креативні ініціативи, бізнес та навчальні програми і доводить, що кожен може робити своє місто кращим. 

Попереду на студентів чекають лекції, тренінги, воркшопи та екскурсії до визначних місць Запоріжжя. Результатом цього обміну стане презентація проектів учасників, які зможуть покращити життя містян. Так, українська молодь покаже, що не важливо з якого ти міста і чим ти займаєшся, важливо те, що об’єднавшись, українці можуть змінюватись та змінювати. 

"Ми хотіли показати, що кожне місто в Україні — це люди. Люди, які його змінюють та розвивають", — ділиться координаторка програми Світлана Колодій.

Організатори впевнені, що розвиток міст залежить від проактивних і свідомих громадян. На прикладі культурних та громадських діячів молодь вчиться діяти та не боятись помилок. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі