Додаткові автобусні маршрути в Запоріжжі: де, куди, коли, скільки

Додаткові автобусні маршрути в Запоріжжі: де, куди, коли, скільки

Тимчасові маршрути автобусів, на думку міської влади, можуть стати в нагоді містянам у подоланні транспортного колапсу, який охопив Запоріжжя

Оскільки через ремонтні роботи на греблі ДніпроГЕСу через автопереїзд тимчасово перекрито рух тролейбусів, міська влада організує додаткові автобусні маршрути, які допоможуть містянам у умовах транспортного колапсу, яким зараз охоплене Запоріжжя.

Комунальне підприємство "Запоріжелектротранс" повідомляє, що на тимчасову заміну тролейбусам органзіовано рух двох тимчасових автобусних маршрутів: № 3А (вул. Піщана – пр. Металургів) та 8А (завод "Запорожкабель" – пр. Металургів). Із розкладом руху можна ознайомитися на сайті підприємства.

Поки невідома кількість автобусів, які вийдуть на маршрути; можна припустили, що за обома маршрутами їх буде по 3-4 одиниці. 

Нагадаємо, ми писали, що міськрада планує закрити два автобусних маршрути. Разом із тим на маршрутах № 17, 18, 59 кількість муніципального транспорту планують зменшити, а на маршрутах № 29,39,72 – збільшити. Можливо, що додаткові маршрути відкриють за рахунок такого ж перерозподілу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі