Дохід перевищує збереження: що містить декларація запорізької чиновниці?

Дохід перевищує збереження: що містить декларація запорізької чиновниці?

Ми продовжуємо розповідати вам про чиновницькі статки і таланти до заробітку грошей, орієнтуючись на їх декларації. Представники міської ради та облдержадміністрації найчастіше потрапляють до нашого поля зору. Тому сьогодні у рубриці "Задекларовані та щасливі" - заступниця начальника управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міськради Тетяна Михєєва.

У декларації чиновниці фігурує її чоловік Сергій Михєєв, який також виступає власником задекларованого майна.

Так, подружжя володіє квартирою, земельною ділянкою та житловим будинком. Варто зазначити, що останній родина придбала у грудні 2019 року за 506 тис. грн.

Сім'я Михєєвих має дві автівки - Geely MR-7151A 2013 року та ВАЗ 21081 1991 року.

У 2019 році за свою роботу Тетяна Михєєва отримала 236 тис. грн., а її чоловік, працюючи в АТ "Банк інвестицій і заощаджень", - 49 тис. грн.

Не дивлячись на не дуже високу заробітну плату, подружжю вдалось завестися непоганими грошовими активами, які знаходяться у власності Сергія Борисовича. Так, родина зберігає 82,9 тис. грн. та 15,1 тис. доларів (приблизно 411 тис. грн.). 

Нам стало цікаво, як у родини з'явились збереження, сума яких перевищує річний дохід. Одним із можливих джерел грошей є бізнес чоловіка Тетяни Михєєвої, який наразі вже припинено. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі