Доля запорізьких мостів: тендер знову не відбувся у зазначений строк

Доля запорізьких мостів: тендер знову не відбувся у зазначений строк

Хто навів порчу на будівництво запорізьких мостів - невідомо. Однак те, що аукціон знову не відбувся у зазначений строк - це факт.

Тендер на будівництво запорізьких мостів оприлюднено ще 26 листопада. За цей час його учасники мали підготувати тендерну документацію, проте проведення аукціону обіцяного 31 грудня так і не відбулось. 

Початковий варіант тендеру передбачав проведення аукціону вже 31 грудня, проте нещодавно його перенесли на 5 лютого. У вказаний проміжок часу процедуру було призупинено у зв'язку зі скаргами однієї з компаній - ТОВ "Еко-Буд-Трейд".

Проблеми було вирішено і, здавалось, справа йшла до свого логічного завершення. Та 5 лютого аукціон так і не відбувся. Причиною цього стало  чергове оскарження. Після відхилення пропозицій учасників турецької та китайської компаній, вони вирішили оскаржити відповідне рішення. 29 січня було оприлюднено протокол розгляду тендерних пропозицій, рішенням якого до участі в аукціоні допущені дві компанії: ONUR TAAHHUT TASIMACILIK İNSAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM SİRKETİ(ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ) та  GOCAY INSAAT TAAHHUT VE TICARET ANONIM SIRKETI.

Тендерні пропозиції інших чотирьох відхилені, адже China Road and Bridge Corporation, ТОВ "ЕКО-БУДТРЕЙД","Сіногідро Корпорейшн Лімітед","Лімак Іншаат Санаї ве Тіджарет Анонім Шіркеті"  -  не відповідають кваліфікаційним критеріям, установленим в тендерній документації,  тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації.

Наразі тендер знаходиться на стадії прекваліфікації (період оскарження) і містить вже оновлену дату проведення аукціону - 7 лютого. Втім, практика показує, що це далеко не останні перешкоди на шляху до розіграшу послуг з будівництва "символу корупції".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі