Дружина депутата Запорізької обласної ради заробляє та позичає мільйонні суми коштів

Дружина депутата Запорізької обласної ради заробляє та позичає мільйонні суми коштів

Задекларованими та особливо щасливими можуть бути можновладці, у яких минув «врожайний» рік. Щоб дізнатися рівень шкали щастя досить тільки зазирнути у майнові та грошові статки, цьому саме й присвячена наша постійна рубрика.  Сьогодні розглянемо, наскільки депутат Запорізької обласної ради та командир «Хортицького полку» Юрій Ружин полюбляє свою справу.

Пан Ружин чоловік сімейний, має дружину Тетяну та двох доньок, з якими й буде звітувати про нажите.

Серед нерухомості у родини депутата налічується котедж і земельна ділянка в Кирилівці, а з минулого року у Ружина є будинок з прибудовами на 370 м² та земельна ділянка на вулиці Вишневій в Олександрівському районі міста.

Також дружина Тетяна Олександрівна задекларувала 3 коштовні годинники торгових марок Vacheron Constantin, Hublot, Omega, придбані за невідому вартість.

У автопарку депутата саме власного автомобіля немає, але він вказав, що бере у користування Toyota FJ CRUISER 2007 року випуску і Chevrolet Express 2008 року випуску через родинні стосунки, проте налічується човен «BRIG». Проте у дружини є Mercedes-Benz S600L 2001 року випуску та на праві користування бере у родича  в користування LEXUS RX 200T 2017 року випуску за 1,6 мільйона гривень.

Також в декларації зазначається, що Юрій Ружин володіє акціями ВАТ "Запорізький шиноремонтний завод" (21) та дружина володіє корпоративними правами на ПП «Спектр» (100%), ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Благоустрій" (90%), ТОВ "Солар Хорт" (100%), ТОВ "ТВП Капітал-Буд" (55%), 4 торговими марками та 2 корисними моделями.

Щодо грошового статку, то Тетяна Ружина звітує про доходи від підприємницької діяльності 980 980  гривень, страхові виплати - 34 759 гривень і 35 тисяч гривень. Юрій Ружин зазначає подарунок у не грошовій формі, у сумі 300 000 та 50 000 гривень, цими подарунками стали будинок та земля, які зазначає депутат серед нерухомості.

Серед грошових активів у пані  Ружиної є 7 671 683 гривень та 4 тисячі доларів. 683 гривень. Третім особам сім'я позичила 280 тисяч доларів, 300 тисяч євро та 6 900 100 гривень. На банківському рахунку в Ружиних є 3,2 тисячі гривень, 34 долари й 47 євро.

Всі позичені кошти були віддані одній особі Філіпішиній Галині. За даними електронної системи Опендата, пані Галині належить ТОВ «ФЕК «КТ Запорізькі козаки» та тісно пов’язана з ТОВ «Офіс на Матросова», яке належить Максиму Наклюжному (знаходяться в тому ж офісі за адресою Матросова, 23). Тут виявляється цікавинка сам пан Наклюжний пов’язаний з Радикальною партією Олега Ляшка у Більмацькій районній раді. Тож можемо припускати, що займані кошти пішли на розвиток партії чи на розвиток взаємопов’язаного бізнесу.

Зазначимо, що активи родини значно перевищують доходи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі