Дружина директора енергодарського «Тепловодоканалу» позичає мільйони іншим, поки той їх заробляє

Дружина директора енергодарського «Тепловодоканалу» позичає мільйони іншим, поки той їх заробляє

Директор КП «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради, а за сумісництвом депутат тієї ж ради Сергій Хоролець - дуже щедра людина, судячи з декларації. За даними відкритих джерел (у тому числі Facebook) чоловік обіймав посади виключно у комунальних підприємствах. При цьому є позичальником значних коштів.

Сергій Хоролець з серпня 2019 обіймає посаду директора КП «Тепловодоканал». З 2006-2010 рр. обіймав посаду  директора КП «Експлуатаційне дорожньо-ремонтне підприємство» місто Енергодар, з 2015 року – директор з експлуатації електричних мереж  КП «ПКВ» ЕМР.

З декларації Сергія Хоролеця бачимо, що у 2018 році його родина володіла двома земельними  ділянками, трьома квартирами  23,3 м²,  53,6 м², 49,8 м², житловим будинком та нежитловим приміщенням. Родина має два авто: ВАЗ 1986 р.в. та Mitsubishi Grandis 2006 р.в. Дохід  директора КП «ТВК» за 2018 рік склав 808 тис. грн (мабуть, заробітної плати) та 214 тис. додаткових виплат. Дружина декларує скромні 44,7 тис. грн. Цікаво, що джерелом доходів Хоролець Юлії є її чоловік, який судячи з декларації виплачує їй заробітну плату.

Цікаво є те, що з таким доходом родина щедро позичає великі суми коштів третім особам:

Також родина декларує заощадження у розмірі 95 тис. доларів готівкою. Виникає питання: звідки у працівника комунального підприємства такі кошти? Цим питанням повинні займатися правоохоронні органи. Додамо лише, що ця особа вже викликала увагу журналістів у 2017 році, коли як депутат Хоролець блокував соціальні виплати в Енергодарі.

***

Якщо вам відомі:

  • факти порушення законів України посадовими особами
  • Факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування
  • Зловживання службовим становищем посадових осіб

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі