Дружина запорізького нардепа носить «незадекларований» годинник за 300 тис. грн

Дружина запорізького нардепа носить «незадекларований» годинник за 300 тис. грн

Нещодавно ми розповідали про дуже нескромну декларацію народного депутата від Мелітополя Сергія Мінька.

Під час додаткового вивчення декларації за 2019 рік ми з’ясували, що народний депутат України Сергій Мінько задекларував годинник Rolex Datejust, вартістю  348 000 грн, власницею якого 07.03.2019 стала його дружина Катерина Мінько.

(фото годинників Rolex Datejust з сайту rolex.com)

За нашою інформацією це був подарунок дружині на 8 березня від Сергія Мінька, годинник був придбаний (оплачений) особисто нардепом, після чого подарований дружині.

За законом у випадку здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, Сергій Мінько зобов’язаний протягом 10 днів направити у НАЗК повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Проігнорувавши вимоги закону Сергій Мінько порушив ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», чим скоїв правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП «Порушення вимог фінансового контролю».

Правоохоронні органи направивши запит до офіційного представника Rolex можуть встановити, коли і ким саме був придбаний годинник марки Rolex модель Datejust із серійним номером 67G217C8.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі