Два будинки і півмільйона: скільки коштів приносить робота у виконкомі Бердянської міськради?

Два будинки і півмільйона: скільки коштів приносить робота у виконкомі Бердянської міськради?

Спливає термін, коли посадові особи повинні подати декларації про статки та доходи за 2019 рік. Так, до 1 квітня чиновники і депутати повинні подати декларації за минулий рік і ми розпочинаємо серію матеріалів про їхні досягнення.

Щодня у публічній системі з'являється чимало свіжих декларацій, поданих чиновниками Запорізької області. Сьогодні ми натрапили на декларацію начальниці відділу діловодства та документування виконкому Бердянської міськради, яка містить доволі цікаві пункти.

Наталя Солонська не зазначала інорфмацію про членів своєї сім'ї, декларуючи все майно на себе. А володіє Наталя Миколаївна чималими статками. Серед нерухомого майна у власності посадовиці - квартира, житловий та дачний будинки, а також три земельні ділянки загальною площею 13 781 кв.м.

Крім того, чиновниця має акції у п'яти товариствах - ПрАТ "Славутський солодовий завод", ТОВ "Львівський експериментальний механічний завод", ВАТ "ДАЕК "Волиньобленерго", ПрАТ "Росава" та ПАТ "Дніпронафтопродукт". 

За рік Наталя Миколаївна заробила у міській раді 260 191 грн. Також вона отримала банківські проценти у розмірі 39 851 грн, матеріальну допомогу - 800 грн, а також пенсію - 55 315 грн.

Грошові активи, які начальниця відділу зберігає на банківських рахунках, також становлять чималу суму - 22 477 доларів та 290 513 грн.

До того ж, посадовиця має 17 відкритих банківських рахукнів, один з яких у ПАТ АБ "Укргазбанк", інші - АТ КБ "Приватбанк". 

Очевидно, акції приносять Наталі Солонській непоганий заробіток, враховуючи річну заробітну плату, грошові активи та майно, яким володіє чиновниця.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі