Два фронти роботи: мелітопольська депутатка з мільйонними доходами

Два фронти роботи: мелітопольська депутатка з мільйонними доходами

Кожен заробляє гроші як може, але деякі мають до цього особливий хист. Сьогодні у рубриці "Задекларовані та щасливі" - депутатка та директорка установи, яка ще нещодавно боролася зі страшним вірусом COVID-19.

Ірина Славова - депутатка Мелітопольської міської ради та очільниця КУ "Агенція розвитку Мелітополя", що займається створенням інвестиційного середовища у місті. Кілька тижнів тому Ірина Михайлівна ділилася з інтернет-аудиторією перебігом її захворювання на коронавірус та продовжувала працювати дистанційно. Та імунітет депутатки виявився стійким і зміг побороти страшну недугу.

Крім того, у 2019 році вона балотувалась до Верховної Ради України від партії "Сила людей".

Заглянувши в декларацію керівниці можна побачити чимало цікавого.

Разом зі своїм чоловіком місцева обраниця володіє квартирою, нежитловим приміщенням та двома гаражами. При цьому, автівками подружжя ще не охазяйнувалися. Можливо, гаражі пара тримає на майбутнє, коли майнове становище стане ще кращим.

Блоки з цінним рухомим та нерухомим майном, корпоративними правами та об'єктами незавершеного будівництва в Ірини Славової не заповнені, але доходи подружжя вже викликають інтерес. Так, за керування комунальною установою у 2019 році чиновниця отримала 296 тис. грн., ще 266 тис. грн. їй принесла підприємницька діяльність.

Натомість, чоловік депутатки отримав 159 тис. грн. від зайняття підприємництвом та 163 тис. грн. гонорарів. 

Не обійшлося у подружжя і без заощаджень. Загальна сума грошових активів на родину становить 1,060 млн грн.

У такому темпі подружня пара зможе накопичити й на автомобілі, гаражні місця для яких вже турботливо приготовані. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі