Два порушення: що приховує декларація чиновниці із Запорізької області?

Два порушення: що приховує декларація чиновниці із Запорізької області?

У продовження серії декларацій запорізьких чиновників хочемо познайомити вас із майном керівниці одного з відділів Мелітопольської міської ради, яка при декларуванні припустилась помилок.

Знайомтесь - Вікторія Дмитрівна Репашевська - начальниця Відділу капітального будівництва Мелітопольської міської ради.

Все майно, вказане у декларації, належить саме їх, адже жодного члена сім'ї Вікторія Дмитрівна не зазначила. 

Так, серед нерухомого майна у власності держслужбовиці - квартира та житловий будинок. Однак вже тут чиновниця не зазначає вартість нерухомого майна.

Вікторія Дмитрівна отримала заробітну плату, отриману на посаді начальниці, у розмірі 239 тис. грн. Крім того, у цьому блоці присутня інформація про зарплатню, отриману в Управлінні житлово-комунального господарства міськради - 69 тис. грн. Раніше Вікторія Репашевська обіймала там посаду заступниці голови.

Також очільниця Відділу вказала кредит у розмірі 15 тис. грн, отриманий у "ПриватБанку" ще в 2005 році, та відкритий банківський рахунок.

Здавалося б, окрім непоганої зарплатні, декларація не містить нічого цікавого. Однак наявність так званих "червоних прапорців" викликає інтерес уповноважених органів до певної особи, адже вартість майна має бути задекларована.

Так, посадовиця порушила п.п. 2, 2-1 і 7 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції", що свідчить про важливість вказування "даних щодо виду майна, характеристики майна, дату набуття його у власність, володіння або користування, вартість майна на дату його набуття у власність, володіння або користування".  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі