Дві квартири і "червоний прапорець": що містить декларація запорізького слідчого?

Дві квартири і 'червоний прапорець': що містить декларація запорізького слідчого?

Продовжуючи розбір декларацій, хочемо познайомити вас зі слідчим запорізької поліції. Будучи правоохоронцем, він має "червоний прапорець" у своїй декларації за порушення.

Олег Чудін - слідчий ГУНП у Запорізькій області. Живе Олег Валерійович зі своєю дружиною та сином, які також виступають декларантами майна. 

Так, родина має дві квартири, дачний будинок і земельну ділянку. Однак, саме земля і принесла декларації слідчого "червоний прапорець". Декларант не вказв вартість нерухомості, права на які не набуті в поточному році. Цим він порушив п.п. 2, 2-1 і 7 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції", що свідчить про важливість вказування "даних щодо виду майна, характеристики майна, дату набуття його у власність, володіння або користування, вартість майна на дату його набуття у власність, володіння або користування".  

У вересні поточного року Олег Чудін придбав автівку - Shevrolet Aveo 2007.

Заробітна плата правоохоронця становила у 2019 році 211 тис. грн. Крім того, Олег Чудін отримав від міської міської ради матеріальну допомогу в розмірі 3,2 тис. грн. У свою чергу, дружина слідчого заробила у ВАТ "Запоріжобленерго" 127 тис. грн.

Також родина отримала доходи від відчуження рухомого та нерухомого майна у розмірі 53 та 298 тис. грн. відповідно. Судячи з минулорічної декларації Чудіна, сім'я продала старе авто ВАЗ 2199 та квартиру. 

У готівці слідчий зберігає 50 тис. грн та має лише один відкритий банківський рахунок. Крім того, у грудні минулого року дружина слідчого оформила кредит на 29 тис. грн..

Ситуація з порушенням правил декларації доволі абсурдна. Якщо правоохоронці не дотримуються порядків, встановлених законом, на кого суспільство може мати надію у встановленні справедливості?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі