Дві запорізькі фірми розіграли черговий тендер від АЕС

Дві запорізькі фірми розіграли черговий тендер від АЕС

Нещодавно ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” оголосило тендер на поставку кабельної арматури вартістю 2,14 млн грн..  Переможцем торгів стало ТОВ “Елтранс Україна”

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, фірма зобов'язується поставити 20292 одиниць продукції 123-х найменувань: кабелі, гільзи з’єднувальні алюмінієві та мідні, герметичні введення для кабелів і тому подібне до кінця поточного року.

На тендерфірма-переможець конкурувала з ТОВ “ТД “Доноват” з дешевшою на 13,5 тис. грн пропозицією. Однак цю пропозицію було відхилено через невідповідність тендерної документації умовам замовника, а саме - фірма не вказала на країну-виробника двох товарів. 

Варто зазначити, що запорізьке ТОВ “ТД “Доноват” належить Миколі Хіньову. Він є власником також ТОВ “Квік-2006”, на яке раніше працював Антон Чуприна – власник ТОВ “Елтранс Україна”. Більше того, на своїй сторінці у соціальній мережі “Однокласники” Антон Чуприна вказував Миколу Хіньова родичем.

ТОВ “ТД “Доноват” та ТОВ “Елтранс Україна” були конкурентами щонайменше на 10 публічних закупівлях, з яких у чотирьох випадках вони були єдиними потенційними підрядниками. Так, два замовлення загальною вартістю 4,04 млн грн отримало ТОВ “ТД “Доноват”, а на іншій закупівлі фірмі було повідомлено про намір укласти угоду вартістю 1,16 млн грн.

Також важливим є те, що Микола Хіньов є співвласником ТОВ “Полімерприбор”, яке 10 разів конкурувало з ТОВ “ТД “Технолліон”. У двох випадках фірми були єдиними учасниками тендерів і обидва замовлення вартістю 512 та 530 тис. грн отримало ТОВ “ТД Технолліон”.

Крім того, ТОВ “Полімерприбор” чотири рази конкурувало з ТОВ “Машинобудівний завод “Квік”, у співвласником якого також зареєстрований Микола Хіньов. Вони були єдиними учасниками в усіх випадках і три замовлення загальною вартістю 10,27 млн грн отримало ТОВ “МЗ “Квік”.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі