Дві запорізькі компанії "потрапили" на 243 тисячі

Дві запорізькі компанії 'потрапили' на 243 тисячі

За заявою юристів "Тисни", запорізьке відділення Антимонопольного комітету оштрафувало дві фірми на 243 тис грн за антиконкурентні дії на торгах "Енергоатому".

Про це йдеться у рішенні АМКУ.

Як раніше повідомляли "Наші гроші. Запоріжжя", у 2018 році Запорізька АЕС, входячи до структури "Енергоатому", замовила поставку штепсельних з’єднувачів загальною вартістю 764 тис грн у ТОВ “Техно-торгівельний центр “Електроніка-Н”. Єдиним конкурентом фірми виступило ТОВ "ТТЦ "Николаев". Однак обидві компанії вказали один контактний номер.

Вказані фірми 9 разів конкурували на тендерах. Крім того, керівниця ТОВ "ТТЦ "Николаев" брала участь у закупівлі у якості підприємця, також конкуруючи з "ТТЦ "Николаев". 

Юристи «Тисни» надіслали звернення до запорізького відділення АМКУ. У ході розгляду справи про порушення конкуренції колегія комітету встановила, що фірми погодили свої конкурсні пропозиції під час участі у торгах. Також зазначається, що компанії мають сталі господарські відносини, використовують однакові ІР-адреси, засоби зв’язку при проведенні господарських операцій, під час участі у процедурах закупівлі; синхронно подають документи на торги та формують цінові пропозиції.

У результаті учасники закупівлі отримали штрафи загальною сумою 243 тис грн та заборону брати участь  у відкритих торгах протягом трьох років.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі