Екологічна інспекція в Запорізькій області пересувається без пізнавальних знаків

Екологічна інспекція в Запорізькій області пересувається без пізнавальних знаків

Сьогодні розповімо історію про Екоінспекцію Запоріжжя, а саме чому представники держструктури пересуваються без пізнавальних знаків…

Інтернет-ресурс  «Наші гроші. Запоріжжя» повідомляє, що поліція вивчає причини того, чому дорогий кросовер «Держпродспоживслужби» їздить без додаткового обладнання та пізнавальних знаків. За даним фактом відносно посадових осіб Головного управління «Держпродспоживслужби в Запорізькій області» розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України.

За нашою інформацією, це не єдиний випадок, коли працівники контролюючих органів видаляють зі службових автомобілів пізнавальні знаки.

Так, у травні поточного року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак передав ключі від двох нових автомобілів марки «Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-AWD» представникам Державної екологічної інспекції в Запорізькій області. Сучасні і економічні, енергоощадні автомобілі «Toyota RAV 4 Hybrid» оснащені бензиновими та електронним двигунами, а також контрастувальними смугами на бокових поверхнях кузова та капоті з надписом «Державна екологічна інспекція України».

Енергоощадні автомобілі повинні в рази підвищити ефективність реагування на порушення природоохоронного законодавства і допоможуть екоінспекторам України ефективно захищати довкілля.

Вже пів року службові автомобілі «Toyota RAV 4 Hybrid» використовуються співробітниками Державної екологічної інспекції в Запорізькій області без пізнавальних знаків.

Також на світлині можна побачити, що пізнавальні знаки зі службових автомобілів знаходяться на гаражних воротах екологічної інспекції.

Якщо у випадку з автомобілем «Держпродспоживслужби», який розслідує поліція йдеться про те, що можливо автомобіль придбали без пізнавальних знаків, то у випадку з «Держекоінспекцією» зрозуміло, що пізнавальні знаки були зняті працівниками підрозділу.

Враховуючи стан забруднення атмосферного повітря міста Запоріжжя бажання співробітників Державної екологічної інспекції пересуватися містом без пізнавальних знаків цілком зрозуміло, але водночас, це надає їм можливість використовувати службовий автотранспорт на власний розсуд. Застосування гібридної силової установки та інтелектуальної системи в спецавтомобілях дає можливість суттєво скоротити витрати палива під час пересування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі