Екологічна ситуація на підприємстві «Кремнійполімер» знаходиться у підвішеному стані

Екологічна ситуація на підприємстві «Кремнійполімер» знаходиться у підвішеному стані

Нещодавно наше видання повідомляло на якій стадії знаходиться катастрофічна ситуація навколо ЗДП «Кремнійполімер» - фаза сну в місцевій та обласній ієрархії, якщо бути точнішими.

Минулого разу в Запорізькій обладміністрації нам повідомили, що згідно з розпорядженням голови ОДА (від 27.03.2020 р.) №80 створено комісію зі сприяння вирішення проблем підприємства. Облдержадміністрація звернулась до Президента України, до Міністерства розвитку громад та територій України з проханням вжиття заходів для стабілізації положення на підприємстві, щоб запобігти виникнення екологічної катастрофи; до Південно-Східного міжрегіонального управління Мінюстиції у Запорізькій області, аби ті розробили механізм, який дасть можливість зняти арешт з рахунків «Кремнійполімеру».

Журналістів видання цікавило дві речі, яких заходів було вжито, аби не допустити неконтрольований викид небезпечних речовин, зокрема хлору, на ЗДП «Кремнійполімер» та які заходи вживаються сьогодні представниками владної гілки.

Минуло три місяці після видачі розпорядження головою ЗОДА про створення комісії та звернення до київського купола, але з відповіді Запорізької міської ради зрозуміло, що лише 13 березня виїзна комісія з питань ТЕБ та НС вирішили питання подачі води при виникненні надзвичайної ситуації та охорони місця знаходження хлору. А після скасування карантинних обмежень буде проведено черговий виїзд міжвідомчої комісії, повідомляє управління з питань попередження НС  та цивільного захисту населення Запорізької міської ради.

Дізнатись про справи в епіцентрі подій, зокрема, в ЗДП «Кремнійполімер» не вдалось, оскільки відповіді нашим журналістам офіційне товариство не надає.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі