Екологічне: у Запоріжжі хочуть створити пункти прийому небезпечних відходів

Екологічне: у Запоріжжі хочуть створити пункти прийому небезпечних відходів

"Факти Запоріжжя" продовжують відстежувати найцікавіші й найактуальніші електронні петиції запоріжців. Зазначимо, петиція - це "слово громади", це спосіб бути почутими. Якщо ідея, яку ви зареєстрували, набирає необхідну кількість підписів, далі вона потрапляє на розгляд влади, яка може втілити її у життя.

Один із місцевих жителів зареєстрував е-звернення із вимогою впровадити у Запоріжжі пункти прийому небезпечних відходів. 

Запропоновано облаштувати спеціальні пункти прийому небезпечних відходів, а саме люмінесцентних і ртутних ламп.

Екологічне звернення було оприлюднене минулого тижня - 13 травня. Наразі є 80 підписів. Збір підписів триватиме ще 49 днів. 

А ви знали, в смітники потрапляє більше ніж 500 кілограмів ртуті?

Кожна розрядна лампа містить токсичний метал -ртуть. Ця речовина вважається однією з найбільш токсичних. Відходи, що містять ртуть, відносяться до 1 класу небезпеки та при потраплянні в навколишнє природне середовище вони можуть нанести невиправну шкоду людині.В кожній лампі міститься від 4 до 150 мг ртуті. Як підрахували експерти, якщо помножити цю кількість на населення України та на кількість ламп, що припадають на кожного українця, виходить щороку в українські смітники потрапляє більше ніж 500 кілограмів ртуті. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі