Економія, або непорозуміння: чи справді «Запоріжсталь» зменшила видатки ветеранам комбінату?

Економія, або непорозуміння: чи справді «Запоріжсталь» зменшила видатки ветеранам комбінату?

Все частіше з’являється інформація щодо фінансових проблем на ПрАТ «Запоріжсталь» через промислову кризу, яка не обійшла стороною металургійну промисловість.

Донедавна комбінат «Запоріжсталь» славився своїм соціальним забезпеченням: дитячі табори для дітей працівників, путівки до санаторію-профілакторію або на бази відпочинку, медичне обслуговування у клініці «ВітаЦентр». Однак, криза змушує оптимізувати витрати.

Так, на підприємстві пройшла хвиля скорочення чисельності персоналу. Також скасовано безкоштовну підписку для ветеранів комбінату на фірмову газету «Запоріжсталі» «Індустріальне Запоріжжя».  Крім того, під оптимізацію потрапило і медичне обслуговування ветеранів-працівників комбінату. З першого січня поточного року з переліку безоплатних послуг виключено послугу «прийом лікаря терапевта поліклініки».

На інформаційний запит нашої редакції прес-служба ПрАТ «Запоріжсталь» повідомила наступне:

У самому медичному центрі нам повідомили, що прийом терапевта для ветеранів-працівників «Запоріжсталі»  платний у випадку, якщо пацієнт не підписав декларації із лікарем. Прийом вузькопрофільних пацієнтів залишається безоплатним, однак кількість талонів на прийом пацієнтів обмежена.

Втім, як нам повідомили власні джерела: потрапити до вузькопрофільного спеціаліста майже неможливо.

Якщо у подібну ситуацію потрапили Ви, або Ваші близькі просимо звертатись до нашої редакції:

  • 1. Електронна пошта: zpfakty@gmail.com;
  • 2. Бажаєте бути інкогніто, то пишіть на наш анонімний телеграм-канал: @zpfaktyBot 

Зазначимо, раніше ми писали пропаганда телеграм-каналу "Запоріжсталі" активно нав'язує співробітникам підприємства думку, що вони працюють в умовах тяжкої кризи.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі