Екс-нардеп під час карантину залишив частину району Вільнянщини без води

Екс-нардеп під час карантину залишив частину району Вільнянщини без води

 Як відомо з початком весняно – польових робіт фермерські господарства активно застосовують систему внесення агрохімікатів шляхом розпилення їх оприскувачами. Для проведення таких робіт господарству потрібно значна кількість води, адже на один гектар її потрібно внести у кількості  від 200 до 400 літрів. Деякі господарства отримують відповідні дозволи та будують власні об’єкти з видобування води, деякі купують воду у комунальних господарствах, але скоріше за все такі схеми екс-народному депутату та земельному магнату Вільнянщини зовсім не до вподоби.

Свавілля, яке влаштував Вадим Кривохатько в селищі Московка Вільнянського району, очевидно нічого доброго не передбачає. Місцеві мешканці налаштовані рішуче. Кажуть: «готові перекрити трасу державного значення: «щоб привернути увагу вищих державних органів та нарешті покінчити з феодалізмом та вседозволеністю Кривохатька, адже районні чиновники на численні звернення не реагують».

Понад два тижні місцеве населення змушене терпіти відключення від водопостачання населеного пункту і все це під час карантинних заходів. Навіть позбавлені елементарних речей - помити руки неможливо, -  говорить наш співрозмовник. Втім, в той самий час багато вантажних автомобілей, що належать ФГ «Кривохатько В.В.» з цистернами по 30 кубів стоять в черзі біля Московського комунального підприємства та наповнюються водою.

За підрахунками мешканців, за одну добу автомобілі ФГ «Кривохатько В.В.» вибирає понад 300 кубів води з водоводу, що й призводить до зниження тиску в системі.  На зауваження жителів голова Московського сільськомунгоспу Токарева Ніна Олександрівна тільки знизує плечима та говорить, що треба терпіти, бо це сам Вадим Вікторович дав розпорядження перекрити вентиль на село, щоб був гарний напор під час завантаження його транспортних засобів. Тому не бажано, щоб техніка Кривохатька простоювала в полі без води, а люди й так перетерплять.

Ще цікаво подивитися на об’єми води, саме скільки ФГ «Кривохатько В.В.» придбало води у Московського сільськомунгоспу, оскільки, мабуть, Вадим Вікторович вважає, що сільськомунгосп це його власність та особисто розпоряджається кому з мешканців воду постачати, а кому ні, зазначає наш співбесідник.

Поспілкувавшись з місцевими жителями вони проінформували наших журналістів стосовно того, що фермерське господарство відбирає воду з пожежних резервуарів, що є порушенням чинного законодавства. Так, згідно з проектом ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту», не допускається використовувати для побутових, виробничих та інших господарських потреб протипожежний запас води, що зберігається в резервуарах, водонапірних баштах, водоймах та інших ємнісних спорудах.

За нашою інформацією, ФГ «Кривохатько В.В.» несанкціоновано використовує воду із крана, встановленого в обхід лічильника, тим самим ухиляючись від сплати за таку цінну на сьогодні послугу.

Подробиці ймовірного свавілля екс-депутата на Вільнянщині ми й надалі продовжимо висвітлювати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі