Екс-прокурора Запорізької області призначили головою одного з відділів установи

Екс-прокурора Запорізької області призначили головою одного з відділів установи

Колишній прокурор Запорізької області Валерій Романов став головою одного з відділів установи. На нову посаду його призначив заступник очільника прокуратури Олександр Маслюк.

Як повідомляє "Вся Власть", через два місяці після звільнення з посади голови прокуратури Валерій Романов очолив відділ нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Запорізької області. Наказ про призначення Романова підписав заступник голови прокуратури Запорізької області Олександр Маслюк. 

Крім того, у документі зазначено інформацію про встановлення екс-прокурору надбавки до посадового окладу у розмірі 70% за виконання особливо важливої роботи.

Нагадаємо, що Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка звільнив прокурора Запорізької області Валерія Романова. Відповідний наказ було підписано 9 вересня. Як вказано у документі, Рябошапка звільнив Романова, керуючись пунктом 3 частини статті 9, частиною першою статті 41 Закону України "Про прокуратуру", у зв'язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі