Експрокурору Запоріжжя вручать підозру

Експрокурору Запоріжжя вручать підозру

Валерій Романов за час перебування на посаді «відзначився» багатьма професійними подіями, серед яких перевищення службових повноважень і незаконне звільнення працівника, за що може отримати підозру від ДБР. Повідомляє « Мрія Запоріжжя».

За наявними даними у слідства накопичилося достатньо доказів для пред'явлення Романову підозри відразу за кількома статтями 172 і 365 Кримінального кодексу України, а саме перевищення службових повноважень і незаконному звільненні працівника.

Так, стаття  ч.1 ст.172 ККУ (Грубе порушення законодавства про працю) передбачає штраф у розмірі від 2 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або забороною займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років, або виправними роботами на строк до 2 років.

А порушення частини 1 ст. 365 ККУ (перевищення службових повноважень) має на увазі вже більш серйозне покарання - позбавленням волі на строк до 5 років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Наразі, Валерій Романов обіймає посаду начальника відділу за додержанням законів органами фіскальної служби.

Нагадаємо, Скандальний очільник Запорізької обласної прокуратури Романов Валерій Петрович задекларував усе своє майно. Щоправда, сам прокурор людина закрита, не публічна, та поряд з ним періодично виникають якісь колізії. Спокою його персоналії не дають представники партії "Укроп".

Так, нещодавно у Фейсбуці й ЗМІ поширилося повідомлення про те, що пана Романова начебто звільняють з посади, що вже йому підшукали заміну, і ось назначать нового керівника з Чернігівської області. Та прес-служба установи таку інформацію спростувала, назвавши її чутками. Ми тримаємо руку на пульсі й відстежуємо це питання. Щойно щось стане відомо, ми вас оперативно повідомимо.

Повертаємося до е-декларації за 2018 рік. Виявляється, прокурор полюбляє яхти та антикваріат, багато майна має його син і дружина. А ще Романов отримує чималу зарплатню в запорізькій прокуратурі і пенсію майже 18 тисяч на місяць. Детальніше про все це,- далі у нашому матеріалі.

Однак, все ж таки, прокурора звільнили. Як вказано у документі, Рябошапка звільнив Романова, керуючись пунктом 3 частини статті 9, частиною першою статті 41 Закону України "Про прокуратуру", у зв'язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі