Ексчиновники ЗОДА розтратили бюджетні кошти, які призначались на ремонт протитуберкульозного диспансеру

Ексчиновники ЗОДА розтратили бюджетні кошти, які призначались на ремонт протитуберкульозного диспансеру

Ексдиректору Управління капітального будівництва ЗОДА Олександру Ігнатенко, його заступнику, а також директору одної з підрядних організацій «Комунтех», повідомили про підозру, за розтрату пів мільйона гривень, на які мали відремонтувати обласний протитуберкульозний диспансер. Повідомляє пресслужба прокуратури.

Як йдеться у повідомлені, ці особи користуючись службовим становищем, уклали договір про закупівлю робіт за державні кошти, а саме про  реконструкцію обласного  протитуберкульозного диспансера, на суму 1,5 мільйона гривень.

Згодом, підприємець вніс до актів виконаних робіт, завідомо недостовірні відомості про виконання будівництва, яке в дійсності виконано не було. В свою чергу, працівник відділу УКБ підписали зазначені акти, на підставі яких у подальшому перераховано на рахунок підрядчиків грошові кошти у якості сплати за так звані «виконані» . Нарізі триває досудове слідство.

Однак, ці самі персоналії фігурували, ще в одній справі у вересні минулого року. Згідно з матеріалами справи, Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації у серпні 2016 року замовив ТОВ “Комунтех” реконструкцію дитячого садка на 140 місць по вулиці Шкільна, 45  у смт. Балабине Запорізького району вартістю 3,29 млн грн. Закінчити роботи мали у грудні 2018 року. Сторони договору підписали акти робіт на 3 мільйона гривень і фірма отримала ці кошти, однак окрім каркасу діло далеко не просунулось, буцімто була неточна проектно-кошторисна документація

По факту виявилося, що “Комунтех” виконало робіт на 1,6 млн грн. Відносно решти грошей у 1,1 млн грн Департамент у березні 2019 року направив претензією до фірми з вимогою їх повернути.

ТОВ “Комунтех” виступав проти позову. Недостатність обігових коштів на підприємстві пов’язане з невиконанням судового рішення щодо стягнення з Запорізької ОДА на користь ТОВ “Комунтех” заборгованості (не вказувалося яке саме рішення). Крім того, на об’єкті будівництва залишились матеріальні ресурси, які не були змонтовані через невідповідність проектно-кошторисної документації вимогам існуючих будівельних норм.

Тоді правоохоронці відкрили кримінальне впровадження проти вже колишнього головного спеціаліст відділу розвитку інженерної інфраструктури Департаменту ЖКГ Запорізької ОДА Олександра Ігнатенко, начальника управління організації капітального будівництва Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА Андрій Гафарова та керівник ТОВ “Комунтех”  Сергій Венедіктова.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі