Ексголова Одеської ОДА став міністром охорони здоров’я

Ексголова Одеської ОДА став міністром охорони здоров’я

Верховна Рада з другої спроби проголосувала за призначення Максима Степанова новим міністром охорони здоров’я. За відповідне рішення проголосувало 246 депутатів.

Важко довелось вирішити Раді, хто обійме посаду голови МОЗ, запропонований Степанов, відразу не дуже припав до душі народним обранця, у першому голосуванні його підтримали тільки 217 парламентарів,але через пару годин ситуація змінилась та своїм голосом його підтримали 246 депутатів.

Степанов з 2008 до 2010 років був першим заступником голови Одеської ОДА, але після приходу Януковича до влади його звільнили. З 2011—2016 років — очолював «Поліграфкомбінат «Україна». Під його керівництвом компанія почала виготовляти перші в країні ID-картки.

З 12 січня 2017 Степанов офіційно вступив на посаду голови ОДА. Указом президента Петра Порошенка його звільнили з посади 10 квітня 2019 року. Сам Степанов звільнення не визнавав легітимним і почав публічний конфлікт з Порошенком.

Під час роботи в Одеській ОДА працював над створенням та відкриттям найбільшого в Україні Центру нефрології та діалізу. Для реалізації проекту допомоги людям, хворим на ниркову недостатність, він залучив інвестицій на суму понад 1 мільйон євро.

Наразі, на волонтерських засадах періодично постачає в Одесу спеціальні засоби, які необхідні для протидії коронавірусу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі